Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski: Nie wierzę, że Porsing by wszystko zmyślił (komentarz)

Nie wiem, kto w sporze Nicklas Porsing - Stal Rzeszów jest bliżej prawdy. Nie chce mi się jednak wierzyć, by żużlowiec wyssał wszystkie zarzuty z palca. Wygląda mi to raczej na akt desperacji pokrzywdzonego zawodnika.

przeczytaj cały artykuł

KRISTOBULUS

Największym hitem okresu transferowego jest P. Nawrocki i Stał Rz. Ponadto od około 4 mc nie pojawia się tu nic pozytywnego na jego temat. Jeżeli jest to oszust to niech znajdzie się odważny i złoży doniesienie do prokuratury. Porsing wiedział od dawna ze nie zmieści się w składzie. Miał bardzo przeciętny sezon w II lidze. Pomijam fakt że naprawdę mieszka koło stadionu i jeśli chce kasę za dojazdyto niezły przewal. Ale biedak dopiero w dniu otwarcia okresu transferowego sie odezwał chociaz wcz wiedział że nie ma szans na wejście do składu wiec nie zaszkodzi sobie wypowiedziami A co ma zapisane w kontrakcie to i tak musi dostać od tefo w końcu są wolne sądy. Ten portal po woli zaczyna mieć poziom Pudełka albo innego pele-mele. Polecam również autorom większości komentarzy więcej powściągliwość i dystansu. Niech najpierw uderza w piersi swoich działaczy. Chol.... przecież oni są święci nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
radek82

za złamanie zapisów kontraktu, mają zakaz wypowiadania się w mediach na takie tematy i kary za jego złamanie to jest dokładnie pozapisywane tak jest wszędzie od lat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Dokładnie. Kontrakt wygasł i swoje powiedział.
Pan Irek na nim nie zarobi bo kary nałożyć nie może.
Musimy czekać czy będą pozwy.
Na przebieg spraw licencyjnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.