Wątek dotyczący artykułu

Sebastian Vettel nie zgadza się z ekspertami. "Nie mieliśmy najlepszego samochodu"

Wielu ekspertów krytykuje Sebastiana Vettela i Ferrari za błędy popełnione w tym roku. Tymczasem Niemiec odbija pałeczkę i twierdzi, że zespół z Maranello nie miał lepszego samochodu niż Mercedes. - Wiem, że inni mogą się ze mną nie zgodzić - mówi.

przeczytaj cały artykuł

One_Shoot

Co za pała, no ale czego innego miał bym się spodziewać po tym nieudaczniku. 70% sezonu należało do Ferrari i Ventyla ale nie potrafili wykorzystać przewagi jaka dawało im auto + błędy własne , w Niemczech to już przeszedł sam siebie. Kiedy przegrywa i nie widzisz w tym własnej winy to już staje się niebezpieczne dla zespołu. Jeżeli w 2019 nie postawią na nieoszlifowany diament jakim może być Leclerc, czeka ich kolejna porażka za sterami bolidu Ventyla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
One_Shoot

hahahaha co za typ. Chlopaku po 11 latach wrocilem z zagranicy , kupilem dom , za 2 miesiace urodzi mi sie pierwszy syn . Czy przegralem zycie ? Niby nie potrzebnie Ci to pisze bo za glupi na to jestes ale skoro moge tu byc anonimowy to czemu nie. Sam mozesz ocenic czy moge czuc sie jako przegrany:) Wyznaje prosta zasade , kiedy spogladasz wsztecz i nie wstydzisz sie wlasnych wyborow , zycie nalezy do Ciebie. Spruboj polecam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grando_GKS

11 najlepszych lat życia tyrania w fabryce czy na budowie - masz się czym chwalić. Dla mnie przegrałes życie ale jesteś za głupi póki co żeby to zrozumieć. Sam jestem w Anglii od roku i z takich jak ty mam niezły ubaw. 11 lat na przemyślenia do niczego nie doprowadziło. Nazywać 4 krotnego MŚ nie udacznikiem - tylko Polaczek Pan z zachodu potrafi. Wielki dumny z siebie Polak. Eh ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.