Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski. Ostro w lewo: W Lesznie powinni zacisnąć pasa? Zamiast w drużynę, zainwestujcie w stadion (felieton)

W Lesznie mają pieniądze, by utrzymywać czołowych zawodników i mieć najlepszy skład w Polsce. Zapomina się jednak o stadionie, który zaczyna powoli się sypać. Może, niczym piłkarski Arsenal, trzeba będzie zacisnąć pasa i zainwestować w nowy obiekt?

przeczytaj cały artykuł


Janusz48

Dlaczego w Polsce wszystkie stadiony muszą być nowe i wypasione gdy na świecie jest jak widać prze ciesz GP odbywa się na stadionach jak w Rawiczu tylko z tą różnicą że tam jest oświetlenie a w Rawiczu go nie ma popatrzcie na Anglię Szwecję ludzie siedzą na murawie lub stoją i co te 2 godziny nie narzekają a u nas może zamontujmy wyściełane fotele z klimatyzacją WARIACTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubię czysty sport.

Proponuję siedzieć na trawie z cewnikiem....wtedy ilość budek nie ma ŻADNEGO znaczenia. ;-) :-D :-D ...śmiem twierdzić, że prędzej czy później spełnianie norm higienicznych (ilość kibli/budek plastikowych do potencjalnej frekwencji) będzie miało znaczenie bo przy wysokiej temperaturze i wietrze, wdychanie woni zaszczanych trawników może być trudne do zniesienia. I nie pierdzielmy tu o francuskich wybrednych pieskach, ale mamy 21 wiek i nawet zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje pewne normy zachować. A wystarczy pokminić i podejrzewam że "tanie" rozwiązanie też się znajdzie...Polak potrafi....trzeba tylko pomyśleć. :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hoc

Nie mogą zdzierżyć że Leszno wali ich jak w kaczą dupę!!! Długo nam dziadostwo nie dorówna!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.