Wątek dotyczący artykułu

Falubaz pochwali się Vaculikiem? Start zgarnął duński talent - podsumowanie 3. dnia transferowego

Falubaz zapowiada organizację konferencji prasowej, Start Gniezno pozyskuje talent z Danii, a Polonia Piła chwali się kolejnym kontraktem - to tylko niektóre z doniesień transferowych, o których kibice dowiedzieli się w sobotę.

przeczytaj cały artykuł

M_a_r_e_k

A ja mam duże wątpliwości ;):):) bardziej mam przed oczami jak leci Nikuś z łapami podniesionymi do Protasa bo ten go wyprzedzić na ostatnim łuku :);) ale vo tam poczekamy do sezonu; );)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M_a_r_e_k

Tudaje masz rację Fakubaz to nie Gorzów :) W Gorzowie NIKT nie pokazuje tylnej części ciała swoim zawodnikom i nie jedzie jak po szmacie ze swoim wychowankiem (Zengi) Cieslaka po zadku całowaliscie jak był u Was , a teraz co ??? Sprzedawczyki i inne epitety w jego stronę lecą :):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.