Wątek dotyczący artykułu

Paweł Fajdek: To nie głowa, to klątwa

- Zbudowała całą swoją karierę na przyjaźni z Kamą, co generalnie było medialną pierdołą - mówi o zachowaniu Anity Włodarczyk trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem, Paweł Fajdek.

przeczytaj cały artykuł


wwwitek2006

Lada chwila strach będzie otworzyć przysłowiową lodówkę, bo wyskoczy z niej Fajdek. Od tygodnia "kwiat" polskiej żurnalistyki" sportowej wali w temat "Fajdek", jak w bęben. Po popisach radiowców (2 stacje namierzyłem z tym tematem), referacie, bodaj Kamila Kołsuta tu na SF, teraz sam Napoleon sportowego pisarstwa wytacza swe działa na Fajdka. Do tego krwią opływający tytuł. Panowie, to jest ciasnota umysłu i brak pomysłu na pisanie o sporcie. W lekkoatletyce nastał sezon ogórkowy, a w klawiaturę i mikrofon bębnić trzeba. Nawinął się Fajdek, a może sam krąży po jedaktojach, bo to do niego podobne, i opowiada, a ci piszą jak osiołki, gadają w sitka mikrofonów jak najęci. Że też musiałem się urodzić tak dawno i dorastać na pracy dziennikarzy prawdziwych z prasy sportowej, a nawet z telewizji, która w innych sprawach kłamała. @Witold Woźniak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Moriarty Dean

Uwagi o Anicie Włodarczyk żenujące. Wstyd, panie Fajdek. Mocno pan stracił w moich oczach jako człowiek. Życzę sukcesów i więcej klasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbych22

Powiedział prawdę,a Ty wolisz żyć w medialnym świecie. Znasz na tyle Włodarczyk żeby stawać w jej obronie. Wizerunek medialny czasami jest na wyrost komponowany dla gawiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.