Wątek dotyczący artykułu

Martin Vaculik w Falubazie nie tylko na sezon 2019. Podpisał dłuższy kontrakt

Marcin Vaculik od niedzieli jest oficjalnie żużlowcem Falubazu Zielona Góra. Tymczasem dopiero w poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Słowak podpisał kontrakt na dłużej niż jeden sezon.

przeczytaj cały artykuł

Michaelus

Szablonowo!
Niepotrzebne skreślić:

A) Falubaz kojarzy mi się od zawsze z olbrzymim wsparciem kibiców. Tutejsi fani są kolejnym zawodnikiem swojej drużyny. W Zielonej Górze jest też fantastyczny tor, na którym bardzo dobrze mi się jeździ. Falubaz to potężny klub o niesamowitych możliwościach. Ja zawsze mówiłem, że lubię duże wyzwania, gdzie wszystko nastawione jest na to, aby osiągać wysokie cele. Przechodząc do Zielonej Góry, chcę powalczyć o jak najlepszy wynik i być mocnym ogniwem tej drużyny

B) Stal kojarzy mi się od zawsze z olbrzymim wsparciem kibiców. Tutejsi fani są kolejnym zawodnikiem swojej drużyny. W Gorzowie jest też fantastyczny tor, na którym bardzo dobrze mi się jeździ. Stal to potężny klub o niesamowitych możliwościach. Ja zawsze mówiłem, że lubię duże wyzwania, gdzie wszystko nastawione jest na to, aby osiągać wysokie cele. Przechodząc do Gorzowa, chcę powalczyć o jak najlepszy wynik i być mocnym ogniwem tej drużyny

C) Get Well kojarzy mi się od zawsze z olbrzymim wsparciem kibiców. Tutejsi fani są kolejnym zawodnikiem swojej drużyny. W Toruniu jest też fantastyczny tor, na którym bardzo dobrze mi się jeździ. Get Well to potężny klub o niesamowitych możliwościach. Ja zawsze mówiłem, że lubię duże wyzwania, gdzie wszystko nastawione jest na to, aby osiągać wysokie cele. Przechodząc do Torunia, chcę powalczyć o jak najlepszy wynik i być mocnym ogniwem tej drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Boryszko

Nauczył się na pamięć i ma z głowy haha szkoda gadać Martin straciłeś naprawdę wiele w oczach kibiców(i to nie tylko gorzowskich) z takim podejściem nie wróżę Ci wielkich wyników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

Gdzie są w grze wielkie pieniądze, tam nie ma sentymentów i przyjaźni. Ojczyzna jest tam, gdzie cię chcą i szanują. To się nie zmienia od wieków. I dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
rad

Prawidłowe odpowiedzi to A i C
Odpowiedź B jest błędna - " W Gorzowie jest też fantastyczny tor"
-----------
I może tak dla zabawy - prawdziwa wypowiedź Vaculika o kibicach po przyjściu do Gorzowa :
"Kibice związani są z klubem przez całe życie. To ważne, by byli zadowoleni z transferu. Oni płacą za bilety. To nasi główni sponsorzy. .... Chcę też cieszyć jazdą kibiców. Nie tylko mojego zespołu, ale wszystkich, którzy płacą bilety za wejście na stadion. A więc i fanom drużyny przeciwnej."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.