Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Koniec spekulacji. Oskar Fajfer wybrał klub na sezon 2019

Pora zakończyć wszystkie spekulacje, które pojawiły się w ostatnim czasie. Oskar Fajfer wybrał klub na przyszłoroczny sezon. Będzie w nim bronił barw macierzystej drużyny - Startu Gniezno.

przeczytaj cały artykuł

ksolar

Moge napisac,że Fajfer podjął dobrą decyzje.Jakby przyszedl do Rzeszowa to wcale wiecej niz w Gnieźnie by nie zarobil.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LEGION STAL

Więc sobie sprawdź ile lat twoje Gniezno było w granicach Polski a ile Rzeszów. Bo takie tępe zwroty to sobie możesz pisać swoim ziomkom. Gdzie byliście w w 44 i później? Siedzieliscie cichutko.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TylkoSKS

No właśnie. Bo u was nędza i bida! To po co mają tam siedzieć. Cały zachód Polski pracuje na was! 500+ jest i dobrze się siedzi. I głosujecie na kaczorki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
antyRypnik

A co się nim przejmujesz on nigdy nie był i nie będzie w waszych stronach a się udziela. Ja byłem w Rzeszowie, Lublinie, Zamościu i powiem wam że piękne miasta. Różnice między zachodem a wami widać na wsiach a tak poza tym wszystko to samo.

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Zależy jeszcze gdzie na wsi byłeś. Ogólnie na zachodzie mało jest klasycznych wsi, tam są głównie po pgr-owskie. U nas są gospodarstwa rozdrobnione.

| Odpowiedz
blokuj
sks

Mogę porównać moje rodzinne Gniezno z Zamościem, miastem podobnej wielkości, bo często tam bywam. Przyznam się, że trochę zazdroszczę Zamościowi tylu atrakcji turystycznych (rynek z pięknym ratuszem, twierdza, rotunda, arsenał,katedra, synagoga, duży, ładny park, zoo, ) a to tylko sam Zamość bez okolic. Poza tym ludzie serdeczni i jeszcze nie przesiąknięci Zachodem (nie są takimi materialistami jak my). Na plus dla Gniezna to ten nasz poznański (niemiecki?) porządek i organizacja, ale często brakuje nam tego wschodniego luzu. Poza tym na lubelszczyźnie posługują się piękną polszczyzną nie skażoną dialektami i zapożyczeniami z niemieckiego, tak jak u nas

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
LEGION STAL

Zamość jest piękny. Rynek tzw padwa północy to arcydzieło. Ogólnie nasze ziemie to taka kolebka polskości, wbrew temu, że np Gniezno to pierwsza stolica Polski, ale zachód też ma swoje perełki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
LEGION STAL

W samym Rzeszowie to mamy bardzo mało zabytków, ale np zamki w Łańcucie czy Krasiczynie robią wrażenie,do tego unikatowy klimat doliny Sanu . Jest naprawdę dużo atrakcji zabytkowych. Lublin również piękne miasto

| Odpowiedz
blokuj
Fanatyk Speedway

Kolego muszę Tobie przyznać rację,jeżdżę od 30 lat w Lubelskie strony ,ludzie spoko nikt niczym się nie przejmuje przede wszystkim serdeczni gościnni nikt nie robi żadnych problemów.Pozdrawiam Lubelaków wszak żonka z Lublina.Nie tak jak w pyrlandi że tylko pogoń za kasą tam żyją może biedniej ale są super i żyją na pełnym luzie.Moje wesele w tych stronach trwało 4 dni,w Wielkopolsce tego nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Fanatyk Speedway

Kolego kolej rzeczy,tak się ułożyło jak w większości polskich rodzin,ktoś mieszka np w Nowym Sączu i wyjeżdża na drugi koniec kraju ,koniec kropka.A czemu dziś co drugie małżeństwo emigruje do Anglii,lub Niemiec,każdego wybór i co komu do tego.

| Odpowiedz
blokuj
undertaker

Wiesz, nic mi do tego oczywiście, ale tak sielankowo opisałeś tamtą krainę, że takie pytanie mi się od razu samo pojawiło. Normalnie aż sam się zacząłem zastanawiać, czy się nie spakować :-)

| Odpowiedz
blokuj
Fanatyk Speedway

Twój wybór.Powiem Tobie szczerze żal nieraz się przyznać że jestem z Pyrlandi a bywam w całej Polsce,mamy zje.....ą opinię w całym kraju,wiesz przez co? Przez to że jesteśmy chytrzy,oszczędni a takich nie lubią,jak krakusów na których mówią centusie,zaznaczam ja taki nie jestem i dlatego mi wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
undertaker

Z jednej strony tak, a z drugiej strony zależy dużo od tego co się wynosi z domu. Ja się nie wstydzę, bo u mnie w rodzinie każdy jest ugoszczony po królewsku, za innych nie będę się wstydził. A sam trochę jeżdżę i w różnych regionach z różnymi standardami gościny się spotkałem, jeden przykład górale, kurek mi od cieplej wody wyciągali w trakcie dnia, żebym czasami za dużo wody nie zużył, my jesteśmy skąpi? Spotkałeś się u nas z takimi praktykami?

| Odpowiedz
blokuj
Fanatyk Speedway

Kolego temat rzeka,kończę ten temat nie będę Tobie przytaczał tyluuuuuu przykladow że włosy się jeżą,w naszej pierwszej stolicy.Wiem to na przykładzie znajomych sąsiadów kolegów.Zaznaczam że u mnie też są wszyscy przyjmowani po królewsku jak u Ciebie .Żegnam i pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Bartazz_G-no

Święta prawda! U nas jak to fajnie napisałeś w "Pyrlandii" też mi się już niedobrze robi na to życie tutaj i obcowanie z tymi pseudo biznesmenami i wszystko wiedzącymi ludźmi. Mało tego, że nasz rejon to chytrusy i oszczędni ale w dodatku zawistni, zazdrośni, źle życzący na każdym kroku ludzie. Bezczelni, kłamliwi z zerem szacunku do bliźniego. Niestety........ we własnej mojej rodzinie jest to nawet zauważalne w moim przypadku.... przykre. Też nie jestem święty, ale bez przesady. Pozdrowienia dla normalnych. Witamy Oski, będziesz miał blisko na stadion ;) Życzę formy z turnieju Chrobrego 2017 i samych 3.

| Odpowiedz
blokuj
Boski Lolo

Zgadzam sie. Byłem w Rzeszowie czy Lublinie w Chełmie mam rodzinę okolicę znam też jezioro Biale. Taki nasz Skorzęcin też Włodawa, Krasnystaw itd . Ciekawe miejsca Rzeszów czy Lublin porównuje trochę do Białegostoku bo jest mocne parcie na różne obwodnicę i drogi ogólnie spoko . Dużo Ukraińców ale to już w Polsce norma w Poznaniu będąc na badaniach okresowych 75 % badanych to Ukraińcy.

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Są dwie opcje zalew Smoliński z główna atrakcją zaporą lub Bieszczady "główne" czyli niekończące się poloniny,przepiękne krajobrazy, ale jak masz małe dzieci to trochę ciężko z nimi będzie. :) długi spacer.

| Odpowiedz
blokuj
żuraw69

Co do Barana i Morrisa to wszystko dowiemy się jutro ;) a w tego Karczmarza coś nie chce mi się wierzyć jak by kasa była to bym jeszcze uwierzył

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.