Wątek dotyczący artykułu

LSK: Chemik Police został zraniony, ale wygrał

Gra Chemika Police w meczu z DPD Legionovią Legionowo pozostawiała dużo do życzenia. Mistrz Polski potrafił zwyciężyć 3:1 wbrew problemom.

przeczytaj cały artykuł

kokik

Też mi Mistrzyni Świata Busa w ataku dramat o wiele gorzej było jak w poprzednim sezonie w półfinale z Budowlanymi Łódź żadnego punktu nie zdobyła. Widać gdzie jest poziom amerykański a gdzie polski. Już lepiej Chemik grał w Superpucharze niż z Legionowem teraz. Są podobieństwa jak z sezonu na sezon Developres lepiej grał to Resovia grała gorzej, tak będzie w Chemiku Stocznia lepiej a Chemik będzie schodził w dół tabeli. Jeszcze raz powtarzam w Chemiku przyjmujące jedna gorsza od 2. A Grejman czemu nie gra?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baleron

Nie dramatyzuj, wiadomo było, że Busa w ataku jest słaba, a w przyjęciu też żadna rewelacja. Na MŚ dała radę, ale nie na niej oparta była gra Serbek. Chemik w tym sezonie może być słabszy. Mnie natomiast martwi, że nasza reprezentacyjna rozgrywająca może przesiedzieć sezon. Obecnie grające w Chemiku Serbki są co najwyżej przeciętne, i szkoda żeby Polki grzały ławę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis20

Uważam ze z czterech drużyn typowanych na mistrza Polski za rok 2018/19 Chemik jest najsłabszy. Ma stosunkowo młody skład który, będzie się zgrywać, ale czy na tyle żeby powalczyć o mistrza to raczej wątpię! Dlatego mi jest przykro ze kibicuję mu i taki reprezentuje slaby poziom!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.