Wątek dotyczący artykułu

Vaculik wykiwał Stal i wykiwa też Falubaz. Wartościowszy byłby Zengota

Martin Vaculik zarzuca Cash Broker Stali, że ta wcale nie chciała go w składzie na przyszły rok. Klub z Gorzowa odpowiada, że żużlowiec kłamie. - Vaculik nie jest dla mnie wiarygodny. Wierzę w to, co mówi Stal - odpowiada Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

bobryt

Trochę Janek racji ma. Skoro Stali wszystko pasowało, to po co nagle miałaby Martinowi podziękować? Żeby miejsce zrobić dla Pająka? Coś musiało być na rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Myślisz że Martin zarabia tyle co pająk? Prezio myślał że Vaculik będzie za opaskę kapitana i łyżkę zupy jeździł. W Gorzowie nie dostali kredytu i stąd pająk.
Ciekawe dlaczego nikt nie chce być kapitanem w Gorzowie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karting team

Ale z ciebie pustak chłopie. Nie znasz faktów a chcesz błyszczeć. Zmora nie jest bez skazy, jak i cały klub a uwierz mi że mogę coś o tym powiedzieć. Sprawę z Vaculikiem znam i mogę powiedzieć tylko tyle że faktycznie Vaculik dogadał się że Zmorą już w na początku sierpnia. Pod koniec sezonu Vaculik dostał bardzo dobrą propozycję z Lublina, był ponownie u Zmory na rozmowach i powiedział o tym w klubie. Dostał w Gorzowie solidną podwyżkę, ale Lublin zaczął przebijać, i dodatkowo jak uda mu się przekonać Kasprzaka do przeprowadzki miał coś dodatkowo obiecane. Kasprzak na początku się wahał ale po rozmowach w klubie a przede wszystkim ze sponsorami postawił na Gorzów. Między czasie miał propozycję z Zielonej Góry którą zaczął brać pod uwagę kiedy okazało się że Lublin nie będzie miał składu na play off a Zielona buduję solidny skład. Wtedy Vaculik przyjechał na ostatnie negocjacje do Gorzowa, chciał podobnych pieniędzy jakie ma Kasprzak, Zmora się zgodził tylko częściowo spełnić jego warunki mimo że był na niego wściekły że chciał KK zabrać ze sobą do Lublina. Ostatecznie Vaculik dogadał się w Zielonej Górze i ponownie próbował tam wyciągnąć Kasprzaka. Ten jak wiemy nie jest lubiany u południowych sąsiadów ale działaczom z Zielonej na tym zależało. Kasprzak jednak tu miał większe wątpliwości niż w przypadku Lublina, że względu na kibiców jak byłby traktowany na stadionach w Zielonej Górze i przyjeżdżając do Gorzowa a po drugie był już dogadamy w Stali oraz przedłużył umowy sponsorskie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
hoc

Ty uważasz że KK jest u was lubiany?Niech tylko nie wyjdzie mu jakiś mecz od razu widać jak go kochacie!!!Teraz ochy i achy zobaczymy za pół roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
karting team

Przecież jeździ u nas 8 sezon i nie jeden mecz mu nie wyszedł, mało tego cały sezon spider...ił w chyba 2015 i jakoś nikt nie gwizdał. Mogłeś tego nie wiedzieć bo jak czytam to co piszesz to mam wrażenie że żużlem interesujesz się od roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
karting team

Druga sprawa. Jest lubiany czy nie to na rynku jest mało polskich zawodników gwarantujących jakiś tam poziom dlatego Falubazowi na nim zależało. Pisałem tylko że odchodząc z Gorzowa miał by tu mnóstwo wrogów bo kibice już tacy są a w Zielonej już jest nie lubiany i szybko raczej fani by go nie pokochali mimo zdobyczy punktowych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.