Wątek dotyczący artykułu

Wiemy, kiedy Get Well Toruń odkryje karty. Trzy transfery są w zasadzie pewne

Get Well Toruń jest praktycznie gotowy, żeby ogłosić skład na sezon 2019. Drużyna prowadzona przez menedżera Jacka Frątczaka nazwiska nowych żużlowców zamierza podać w najbliższy piątek.

przeczytaj cały artykuł

omniscient

Cały tegoroczny sezon czytałem o karmie. Karma za pożegnanie z Zengotą, karma za obywatelstwo Trofimowa, karma za jazdę Smyka, Kubexa i Kurtza w Rawiczu, karma za przegrane mecze z Czewą i Tarnowem.... Będzie nowa lista potencjalnej karmy w przyszłym roku? Tak z ciekawości pytam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

tak sobie kombinuje i cos mnie wyhodzi sze ta karma zawruci i troluniowy klub co to wszystkie po anglisku gadajom problemuf bedzie miał sporo i ciekawość ... czy siem na ekstralige załapie w sezonie dwudziestym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Nie wiem co Ty czytasz. Fakt jest taki, że pewnych kibiców z Leszna 2016 rok nic nie nauczył. Dziś się śmieną z Torunia..przyjdzie dzień, że nie będzie im do śmiechu. Był tu taki jeden z Gorzowa, ale wyjechał na wakacje jak dowiedzial sie że Vacul zrobił ich w bambuko:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Komentarz usunięty
wielkopolska.unia.l.

Idz do psychiatry ile meczy Trofimow jechał w Unii tu tylko chodziło że przyjezdzał do Leszna a jankes go trenował potem mieszkał w lesznie a że miał babcie Polkę to kto mu zabroni ,druga sprawa leszno pomaga przetrwać Rawiczowi a ty widzisz spisek ,a kaczmarek a teraz kościuch ci juz nie przeszkadzają .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.