Wątek dotyczący artykułu

Paweł Żuk - następca Łukasza Piszczka

Polskiego obrońcę czeka najważniejszy czas w dotychczasowym piłkarskim życiu. W grudniu Everton zdecyduje, czy Paweł Żuk dostanie profesjonalny kontrakt.

przeczytaj cały artykuł


peppep

Żuk był wlk talentem ale od 3 lat rozczarowuje, jego wartość spada do zera, wypadł z reprezentacji Polski do lat 18 (od marca zagrał zero minut, a wcześniej i tak grał prawie same niepełne mecze i sie w niej nie wyróżniał) , a w Evertonie do lat18 jest przeważnie rezerwowym. Ostatnio łata prawą obronę, ale głownie dlatego że jego rówieśnik K. John który grał tam na początku sezonu awansował do drużyny rezerw. Nie wszystko stracone, ale taka prawda. To wielkie rozczarowanie, to gdzieś piłkarz nr 30 w Polsce w swoim roczniku, perspektywy raczej na 4 lub niższą ligę angielską niż wyżej- liczy się trend oraz miesiąc urodzenia, to że jest ze stycznia pomagało mu wyróżniać się w roczniku.
Inna pozycja, ale taki 14-letni Kozłowski z Pogoni już prezentuje poziom o klasę wyższy od Zuka, a rówieśnik Bogusz to już chyba trzy klasy wyżej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jackob1977

Fachowy komentarz.Artykul jak sie czyta , to jakby sponsorowany ;) Fakt Kozlowski jest lepszy.Akademia Pogoni teraz chyba najlepsza w PL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.