Wątek dotyczący artykułu

Ostrovia szykuje niespodzianki dla kibiców. Walasek z Gapińskim wzmocnią drużynę?

W czwartek Ostrovia ma ogłosić kolejne zawodnicze kontrakty. Spekuluje się, że będą bomby. Klub rozmawia z Grzegorzem Walaskiem i Tomaszem Gapińskim. - Nie zdradzę, kogo przedstawimy, bo to ma być niespodzianka - mówi prezes Radosław Strzelczyk.

przeczytaj cały artykuł

Fanatyk Speedway

Chyba ktoś w tym klubie nie myśli,zamiast zakontraktować młodych perspektywicznych zawodników to biorą stary szrot ,który nic nie gwarantuje .Przecież to już są tylko nazwiska nic więcej.Wydoją klub i w następnych będą szukać innych jeleni jak to robił zawsze Sebastian U.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Szczerze też jestem zaskoczony w jakim kierunku idzie zarząd Ostrovi ale to ich wybór oby za rok nie płakali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Nawet nie wiesz jak "wielka" zawsze "marzyłem" żeby uznane nazwiska były w Starcie takie jak Walasek i Gapiński :))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
taka prawda

W tym zakończonym sezonie Start był już na początku 100 % spadkowiczem, a jak było? W sezonie anno domini 2019, będzie dobrze, może dziobna coś więcej. A Wy jako beniaminek, tylko i wyłącznie walka o ligowy byt! Będzie Wam mega ciężko, oj będzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
docent furman

A gdzie ja napisałem ze jest do spadku???? ja tylko pisze ze nie bedzie was w Ostrowie .Więc sobie nie dopisuj ze piszę coś o spadku bo liga bedzie wyrównana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.