Wątek dotyczący artykułu

Transferowe hity beniaminka Nice 1.LŻ. Ogłosili je w salonie Mercedesa (aktualizacja)

Grzegorz Walasek w sezonie 2019 wystartuje w barwach TŻ Ostrovia. To spory sukces transferowy klubu. Walasek dotąd był bowiem bardziej łączony z beniaminkiem Nice 1. LŻ, ale z Rzeszowa. W Ostrowie pojedzie również Tomasz Gapiński.

przeczytaj cały artykuł

docent furman

I mowi to człowiek który miał w Pile młodego Okoniewskiego z kontraktem ekstraligowym .Jeżeli za coś sie Mercedes bierze tzn że nie bedzie fuszerki elo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
StalRzeszówFan

Koza będzie jednym z lepszych Polaków. W tym roku miał średnią lepszą od kosmicznego Polaka Rybnika Szczepaniaka, a jechał po ciężkiej kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Żeby się nie udławił. Miniony sezon. Grajczonek w stabilnym, zamożnym klubie średnia 1,476, a Gapiński u bankruta (która mu nie płacił, a więc nie miał za co kupować sprzętu) 1,758. Liczby nie kłamia. Gdyby nie Hancock, już moglibyście oswajać się z myślą o wyjeździe do Bydgoszczy w 2020 roku. A tak, to szanse jeszcze macie. O ile dostaniecie licencję?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
StalRzeszówFan

Grajczonek w 2017 w Rzeszowie średnia 2,0. Jeszcze jakieś pytania ?
Gapiński zrobił średnią taką, bo liga była słaba. Teraz jak mu przyjdzie mierzyć się z Morrisem, Hancockiem czy Sundstroemem to będzie lipa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
PoloniaWielka

A co mnie interesuje co było w 2017? CHłopcze. Licza się czasy najnowsze.
Walasek 2004 - IMP. Jakieś pytania? A chcesz Gapińskiego? 3 miejsce w IMP w 2015 roku.Zresztą, wtedy Gapiński też miał prawie 2,0. Tak to sobie możesz pomarzyć, o ile będzie u was licencja.A Grajczonek podupadł. Tylko jeden sezon mu wyszedł.

| Odpowiedz
blokuj
Masło Budyń jak marzenie

No tak wszyscy co nie w Rzeszowie to be ;) a z tego co pamietam Sundstroem już jeździł w 1 lidze w Gdańsku i też jeśli dobrze pamietam nawet średniej 2,0 nie było ;) Wiec bez podniety. Liga będzie wyrównana i Ostrów namiesza a ja 3mam kciuki za słowa Andrzeja żeby Loko jechało z nami finale a najlepiej żeby w półfinale rozjechali przereklamowany Rzeszów i jego kibiców bez szacunku dla nikogo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
UNIA LESZNO kks

Będzie piekielna 1 liga i ja bardzo lubię Lokomotiv ale przez PZM maksymalnie niech zajmą 3 miejsce bo 2 spowoduje odwołanie baraży a 1 jeszcze gorsze jaja i np. Utrzymanie wszystkich w ekstralidze.

| Odpowiedz
blokuj
kibic stali 1

Walasek to wzmocnienie . chciałem go w Rzeszowie bo swoje zrobi . Ale w sumie dobrze się stało , że go nie ma , bo irek mądrzeje w kwestii wydatków . Wole kadrę bez Walaska ale i bez jelitówek . a w Rzeszowie mamy przyzwoitych seniorów grajczon i baran dadzą radę a koza betoniarz we odwodzie

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Nίghtmare

toć wujaszku sramonku zgodzić siem s tobom nie zgodzem hoc wciry moszesz mnie wieczorem spuścić i cosik mnie siem wydaje sze to rzeszufkowy klubik poleciec snadnie mosze z szybkosciom wienkszom nisz ostravia
alec ta liga pierwsza mocniasta w sezonie pszyszłym i jusz sobie zombki moje mleczne ostsze na oglondanie bo dziadek wiesław jak wiesz wujaszku tv elewen ma dokupić

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
PoloniaWielka

To na razie wam grozi. Nie pierwszy raz zresztą.
A na I ligę, Walasek to naprawdę bomba. Zawodnik wciąż z dużym potencjałem. Oj, żal coś ściska, bo u was THJ (ale ten lubi być niespłacany) i czwartorzędny Niemiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.