Wątek dotyczący artykułu

Paweł Miesiąc: Nie czuję się gorszy od innych

Paweł Miesiąc postanowił pozostać w Speed Car Motorze Lublin na przyszłoroczny sezon w PGE Ekstralidze. 33-latek nie uważa się za gorszego od innych zawodników i wie, że jest w stanie rywalizować w najlepszej lidze świata.

przeczytaj cały artykuł


DT

Daj boże. Ale dostanie pewnie 2/10 a już niejeden kozak nie dał sobie rady po przejściu do eligi. Paweł ma kiepskie start (choć poprawił je zdecydowanie w 2018), i obawiam się , sezon zakończy ze średnią na poziomie 0,8-1,0. Jeśli uda mu się wykręcić 1,2-1,3 to uznam za bardzo duży sukces.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AndrzejWyścigówka

Jak nie spróbuje to nie dowie się czy da rade w elidze. Fajnie, że ma ambicje aby spróbować w najmocniejszej lidze i będzie wiedział czy to nie są dla niego za wysokie progi.
Chłopak mega waleczny nie tylko na torze co pokazał miniony sezon gdzie też miał walczyć o skład i po słabej rundzie zasadniczej gdzie sporo siedział na trybunach nie poddał się i odpalił w najważniejszym momencie.
Teraz ma pewnie tez kontrakt bez żadnej gwarancji i jak nie uda się w elidze to może pójść na wypożyczenie do nice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.