Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Janusz Stachyra to niechciane dziecko Stali. Współczuję mu (felieton)

- Najpierw mówi się, że menedżerem będzie osoba z zewnątrz, a ostatecznie działacze stawiają na Stachyrę, czyli takie niechciane dziecko - napisała w swoim felietonie Marta Półtorak, była prezes Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł

cadi

Pani Marto. Wystarczy. Na foliach może się Pani zna i zostańmy przy tym. Jedna migawka , kiedy stoi Pani w szpilkach na linii start-meta w "błocie po kostki" lansując samą siebie wystarczyła mi , aby przestać dopingować tę Pani marionetkową drużynę.Włóż Pani nos w swój kolejny frajerski klub z Krosna ,a Janka zostaw w spokoju ,bo nie dorastasz mu do tych....wybłoconych kostek. Kolejna Ferrarioska szpanera w Rzeszowie. Żałosne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

Skoro masz coś do Marty to twoja sprawa . Nie bardzo rozumiem co masz facet do klubu w Krośnie nazywając go frajerskim . Czyli kibice w Krośnie to też frajerzy , tak ? .
Czy to co było kiedyś w Rzeszowie to wina Krosna tylko przez to, że przyszła do nas sponsorować szkòłkę żużlową ? .
Jak żona z còrką dadzą Irkowi ultimatum, bo raz już wspominał w wywiadzie, że mòwiła mu - po co ci to ? , jak te pożyczone 5 melonòw ze swojej firmy deweloperskiej wpuści w koszty, a długi odsprzeda firmie handlującej długami , bo takowe są i zwinie żagle w Rzeszowie to jak wtedy to nazwiesz i siebie ? .
Według mnie nasze kluby i kibice się szanują i nie psuj tej opini .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Polski Sport

Tak. Jestem kibicem Stali na całe życie, a jednocześnie realista. Począwszy od składu, który był lepszy rok temu, poprzez długi, które były mniejsze rok temu, kończąc na organizacji, która jest żenująca to są fakty. Czy jako kibic Stali, tak chcesz by nasz kapitan był tak traktowany, jak to zrobił zarząd? Moriss, który nie podpisał kontraktu, wymieniany jest wśród zawodników Stali. To jest normalne?? Ja. Nawet nie wiem jak to nazwać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
RZaba

Nie bronię Irka, bo on jest specyficzny, za dużo gada za mało robi a jak zacznie coś robić to nie do konca to jest logiczne np Dajmont kup. Tylko osłabia mnie wieczne narzekanie Rudej na Stal. Zostawiła syf
i narzeka że źle się ten syf sprząta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.