Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Janusz Stachyra to niechciane dziecko Stali. Współczuję mu (felieton)

- Najpierw mówi się, że menedżerem będzie osoba z zewnątrz, a ostatecznie działacze stawiają na Stachyrę, czyli takie niechciane dziecko - napisała w swoim felietonie Marta Półtorak, była prezes Stali Rzeszów.

przeczytaj cały artykuł


Pablo-Rzeszów

Odnosząc się tylko do art. - oczywiście to tylko moje prywatne a raczej osobiste zdanie . Janusz Stachyra pomimo pewnych wad jest na dzień dzisiejszy chyba najlepszym kandydatem - praktycznie zawsze związany z Rzeszowem , też były zawodnik i reprezentant Stali, wychował też nie tylko syna Dawida na żużlowca ale też z pod jego ręki wyszło już parę perełek . A Pani Półtorak dzięki za te lata sponsoringu żużla - ze te lata które była Pani z nami . Ale też niestety ciągnie się za Panią sprawa "prezesa łabudzkiego" . Same słowa wtedy Stachyry ... okazały się dzisiaj troszkę na wyrost ale wynik tamtego dwumeczu na korzyść Lublina do dzisiaj niestety też budzi niesmak ...bo bracia z Rzeszowa do dzisiaj są w Lublinie ...
a teraz już EL
sam pan Stachyra dzisiaj to tylko On i nie ma potrzeby kontraktować nikogo więcej - to ma być trener i nim jest
Co do managera to się nie wypowiadam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzysiek.n

I tu masz rację . Stachyra zawsze był dyspozycyjny wobec klubu. Półtorak nie radziła sobie z Jaśkiem , ale jak była bida to Jasiek traktorem tor zrobił.Więcej szacunku Panowie. Gość zaczął jeżdzić w Stali 40-lat temu----nigdy na Stal nie powiedział złego słowa. A że został trenerem --sam się nie pchał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.