Wątek dotyczący artykułu

Wyjaśniła się przyszłość Taia Woffindena. Brytyjczyk wierny Betard Sparcie

Jeśli ktoś miał wątpliwości, co do wierności Taia Woffindena do Betard Sparty Wrocław, może przestać się łudzić. Klub ze stolicy Dolnego Śląska oficjalnie poinformował o przedłużeniu współpracy z aktualnym mistrzem świata.

przeczytaj cały artykuł

Rafi 82

O zdziwił byś chłopku było ich tu trochę więcej powklejal bym te durnowate wpisy ale nie chce mi się szukać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Falubaz

W tamtym roku też do końca liczyliśmy na Doyla ☺ musza jechac tym co maja, tylko niepotrzebnie pisano o tych bombach bo na pewno część kibiców jest teraz zawiedziona

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klops

Zawiedziona to mało powiedziane. Okres transferowy niestety nam się nie udał delikatnie mówiąc. Wygląda na to, że jako jedyny klub w Ekstralidze wypracujemy zysk :)

| Odpowiedz
blokuj
klops

Chłopie bo to dobra plota była o Taiu w Lublinie. Nie dość, że pochodziła od ludzi od lat związanych ze środowiskiem żużlowym w mieście to była pełna szczegółów. Miejsca, terminy, kwoty - wszystko. Sam osobiście słyszałem ją z dwóch niezależnych źródeł. Gruby trolling jak się okazało :)

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

Masz rację, ale naprawdę ktoś logicznie myślący pomyślał, że taiski się skusi? Przegraliscie okres Pedersenem i vaculikiem, a nie Taiskim bo on był nie realny. Tacy zawodnicy nie przechodzą tak o. Zwłaszcza, że ma najwyższy kontrakt w lidze.

| Odpowiedz
blokuj
klops

Plotka mówiła o 3,5mln dla samego Taia. Szokujące? Owszem ale przy obecnym składzie i zapowiadanym budżecie taka kwota mogła być realna przy dużym poziomie desperacji klubu. Bardzo jestem ciekaw gdzie jest haczyk i co było prawdą a co nie. Czy budżet o którym słychać to również plotka? Czy były w ogóle podchody pod Taia? Teraz w Lublinie jedno jest pewne - nikt już nie wie nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Polski Sport

Nie znam dokładnie waszej sytuacji, ale skoro to prawda o takich pieniądzach, to aż dziw bierze,Ze nikt się nie skusil. Dla mnie szok.

| Odpowiedz
blokuj
klops

Pamietaj, że to tylko plotka. Poza kwotą mówiła ona że papier podpisany. Ba! Że poszedł pierwszy przelew. :) Stąd duża pewność siebie u naszych kibiców. Realia okazały się zupełnie odmienne, stąd ja już nie wiem nic i niczego nie jestem pewien, nawet budżetu i oficjalnie deklarowanego wstarcia od miasta.

| Odpowiedz
blokuj
Polski Sport

To coś mi tu nie pasuje. Są dwa wyjścia, albo skoncentrowani się na Taiskim bo myśleli, że przyjdzie i opuścili innych,albo sam nie wiem co. Możecie mówić co chcecie, ale taki dzik przydałby się wam.

| Odpowiedz
blokuj
klops

Jeśli to wszystko nieprawda to może w ogóle tematu Taia w klubie nie było. Z pewnością był za to temat pakietu Vaculik + KK ale on także upadł po wejściu Falubazu. O Pedersenie w Lublinie nie było nawet plotki. Szczerze to przydałby się ktokolwiek :)

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Plan z zaciągiem gorzowskim nie wypalił i pewnie stąd cała ta mizeria. Potem pewnie oferty to były takie koła ratunkowe. Szkoda. Sezon będzie ciężki ale jak się uda wygrać jakiś mecz to radość będzie podwójna!

| Odpowiedz
blokuj
klops

Bardzo mnie dziwi brak realnych alternatyw dla MV i KK. Przecież taki Thomsen i Woryna byliby do wyjęcia z pewnością w podobnych pieniądzach. Pewniakami oni nie są ale mielibyśmy młody, równy skład. Tymczasem u nas jedną koncepcja runęła i brak jakiejkolwiek nieźle wyglądającej alternatywy. Bardzo chętnie bym przeczytał wywiad z Kubą w którym zdradzi choć trochę szczegółów dlaczego wyszło tak a nie inaczej.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Kuba nic nie zdradzi. I mi ta koncepcja bez planów B czy nawet C nie wydaje się realna. Może plany B i C były ale nie wypaliły? Nie dowiemy się nigdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
klops

Możliwe, że masz rację. Osobiście nie wierzę że obecny skład był planem B. Raczej obstawiam D lub E.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Eee, ten to chyba w ogóle w planach nie był :D Jedziemy bez kompleksów i będziemy, mam nadzieję, zaskoczeni przez naszych walczaków.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
мurgrabia

A Czy Ja pisałem o Taiu? ja pisałem o petardzie;p zresztą ponoć robili PrtSc to niech wrzuca i pokażą ze pisałem o Taiu hahaahahah. jedynie co mogłem napisać to o Vaculiku i Nikusiu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Maciej Falubaz

Tego nie pamietam☺ ale bardziej chodziło mi o ta bombe co miała być jak u nas już potwierdzili Dzika I Vaculika a wtedy był brany pod uwage przez Waszych kibiców głównie Tasjki ☺

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
taka prawda

Należy takich impertymentnych za przeproszeniem deb.. " tepic ". Jesteś skończony na SF. Proponuję forum z baletem mongolskim. murgrabia kto to? Mało ważny, mało ważny ktoś...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
taka prawda

Wiesz pisząc z toba konwersacje, czuje jakbym dotykał "kupę" . murgrabio vel kupo, stolcu! Do wanny i pranie również mózgu!!!! Kończę z toba pisac obszczymurku, bo nie chce sie toba, czyli kalem umazac.

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

Cienkie te twoje wypociny, czekałem że czymś blysniesz powalisz jakimś tekstem na kolana, zawiodłem się zwykły wsio i burak. W dodatku leszcz hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.