Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Lewandowski miał rację. Bayern w obecnej formule się skończył (felieton)

Porażka w Dortmundzie pokazała, że Bayern Monachium potrzebuje dziś nowej strategii transferowej. Rację miał więc Robert Lewandowski, który krytykował szefów swojego klubu.

przeczytaj cały artykuł

tomtom1234

DLACZEGO NIKT NIE MÓWI ŻW DRUGA BRAMKA TEŻ NIE POWINNA BYC UZNANA DLA BAYERNU BO ZAWODNIK KTÓRY ASYSTOWAŁ BYŁ NA SPALONYM TO PO PIERWSZE PO DRUGIE O JAKIEJ KONTROLI MECZU MÓWI LEWANDOWSKI GDYBY REUS WYKORZYSTAŁ DWIE SETKI NA POCZATKU W TYM SAM NA SAM BYŁOBY PO MECZU PO DRUGIE SETEK KTÓRE NIE WYKORZYSTAŁA BORUSIA BYŁO CHYBA W DRUGIEJ POŁOWIE 7-8 GDYBY WYKORZYSTALI POŁOWE BYŁBY POGROM . BAYERN OWSZEM POSIADAŁ PIŁKĘ OPEROWAŁ NIĄ ALE NIC Z TEGO NIE WYNIKAŁO .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poot

Cześć. Niestety nie masz racji! Ostastnim zawodnikiem BVB był Witsel. Wprawdzie był on poza boiskiem ale przepisy wyraźnie mówią, że zawodnik stojący poza linia autową uważany jest, że stoi na linii.