Wątek dotyczący artykułu

Wiceprezes ROW-u domaga się kary za mecz ze Startem. Apeluje o równe traktowanie

Informowaliśmy niedawno, że GKSŻ ukarała prezesa ROW-u Krzysztofa Mrozka grzywną w wysokości 3000 złotych za bicie brawo sędziemu. Uznano to za prowokację i podburzanie kibiców. Zadzwonił do nas wiceprezes ROW-u, który też chce kary za oklaski.

przeczytaj cały artykuł

QźniaPL 47-43 buahahaha

Jacy kibice tacy działacze, nie wiem czy to jakaś choroba psychiczna na skutek oparów wyngla, czy poprostu cały rypnik jest taki ułomny, ale kolejny raz cały zarząd się upokarzs haha rypnik rypnik jak ja tej ku.. nienawidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
FeciuStartGN

Polglowkiem to ty jestes skoro odpowiadasz na tak marne prowokacje kibica ktory udaje ze jest za Startem. Musisz byl bardzo ulomny skoro wyrazasz opinie o klubie na podstawie postow kilku hejterow. Ja mimo ze obrazasz nasz Start nieustannie nadal mam duzy szacunek do klubu z Rybnika bo to klub zasluzony z tradycja i fajnymi kibicami.
Co do prezesa Mrozka to mam wielki szacunek za to ze postawil klub na nogi. Facet jest bardzo wyrazisty widac bardzo angazuje sie w klub i mowi to co mysli choc czasami przesadza. Kara 5 tys za obrazliwe slowa w towarzystwie damy jak najbardziej Tak ale pozostale 2 to smiech na sali i kompromitacja GKSZ. Ja na miejscu prezesa zaplacilbym te 5 kola a od pozostalych 4100 PLN bym sie odwolal.
Ze sportowym pozdrowieniem i bez hejtu prosze. Dziekuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Le Petit Prince

Może dlatego , że moje komentarze są jedynie odpowiedzią na komentarze tego Waszego forumowego przygłupa ? Zauważyłeś , że mój komentarz nigdy nie jest pierwszy ? Że jest jedynie odpowiedzią na wypociny tego bezrobotnego śmierdziela ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
krecik start

68:22 to była jednorazowa wpadka na tle całkiem udanego sezonu. Jeśli chodzi o Rybnik to myślę że rok 2006 chcielibyście wymazać z pamięci. Wasze wyniki z meczy wyjazdowych oscylowały w granicach 25 punktów a rekord padł w Bydgoszczy 70:20 i wcale nie twierdzę że jesteście niczym.

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

Porównaj składy . Wy dostaliście 68;22 jadąc najmocniejszym składem my przegraliśmy do 20 jadąc bez pieniędzy juniorami , Poważnym i Smolińskim . A o ile sobie przypominam to nie pierwsze lanie w tych rozmiarach jakie przyjęliście na Gliwickiej 72 . Masz kolejny przykład poniżej jaką macie mentalność : karać innych za byle bzdurę , domagać się walkowerów , kombinować , kłamać , oszukiwać , pomawiać .... i nikt nie napisał , że jesteście niczym tylko " niczym MIR Równe " , nie sądzę żebym musiał Ci tłumaczyć o co chodzi w tym zwrocie .
PS.
2001 r :
Rybnik - Gniezno 64:26
Gniezno - Rybnik 40:50
Rybnik - Gniezno 70:20
2009 r :
Gniezno - Rybnik 44:46
Rybnik - Gniezno 62:31

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

Lepiej dostać łomot najmocniejszym składem niż poddać się już przed meczem wysyłając Nowaka Jabłońskiego i 5 juniorów. To że(jak sugerujesz) odpuściliście sobie mecz w Bydgoszczy nie jest żadnym punktem dla Was wręcz przeciwnie. Wanda cały sezon dostawała wciry i chwała im za to że niemal przez cały czas wystawiała to co miała najlepszego w przeciwieństwie do np Rzeszowa 2017 gdzie już przed meczem był wysyłany sygnał - jedziemy odbębnić mecz. Ostatecznie przyjmuję na klatę wysoką porażkę w Rybniku nie szukam usprawiedliwienia torem składem i cieszę się że następnym razem było już dużo lepiej. Druga sprawa jak przeanalizujemy (teoretycznie bo nie chce mi się tego robić)historię naszych spotkań to na pewno macie lepszy bilans w rywalizacji z nami. Kilkanaście (chyba) tytułów w porównaniu do jednego brązu DMP mówi samo za siebie, chociaż nawet tak utytułowanym drużyną jak ROW i nie tylko zdarzały się wpadki.(Byłem na meczu ze Spartą Wrocław wygranym przez Start 75:14). Kolejna sprawa po niczym nie ma kropki więc mój błąd. I rzecz ostatnia nie chce mi się o tym rozpisywać ale piszesz bzdety o naszej mentalności na podstawie komentarzy jakiś głupków. Przecież to samo można napisać o Was na podstawie wpisów Le Petita pretensji Mrozka do torów weryfikacji 14 biegu na 0:5 itp.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
A.g

Czasem wstyd mi za to, że niektórzy są kibicami tego samego klubu co ja. W Rybniku zdecydowanie więcej jest normalnych ludzi, którzy nie próbują siać burzy w internecie. Niestety, ale są też tacy którzy robią z siebie pośmiewisko. Dopóki nikt nie atakuje w sposób prześmiewczy mojego klubu, mogę w sposób merytoryczny dyskutować. Tutaj jednak rzadko się to zdarza.

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

"Lepiej dostać łomot najmocniejszym składem niż poddać się już przed meczem wysyłając Nowaka Jabłońskiego i 5 juniorów "

No faktycznie , lepiej jechać najmocniejszym składem i powiększyć dług który i tak już był nie do spłacenia . To nie było odpuszczanie tylko katastrofa finansowa .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.