Wątek dotyczący artykułu

Bohater Adam Morawski. Xavier Sabate zadowolony z postawy swoich podopiecznych

Dwubramkowym zwycięstwem zakończyło się sobotnie starcie Orlenu Wisły Płock z Elverum Handball (30:28). Po meczu zadowolenia z postawy swoich zawodników nie krył szkoleniowiec Nafciarzy, Xavier Sabate.

przeczytaj cały artykuł

Mirosław Czaszkiewicz

Uważam, że słabe zawody rozegrali skrzydłowi Płocka. Daszek nie wykorzystał kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem i to samo Krajewski... Przy lepszej skuteczności mogło być +6 na 20 minut przed końcem i spokojna gra!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

skrzydła Wisły ogólnie nie zachwycają, z jednej strony bardzo mocno szarpie Daszek i trzeba przyznać, że nie raz ciągnie mocno swój zespół, ale to też ze względu na to, że sporo schodzi do środka i rzuca z rozegrania.
z drugiej strony masz Mihic/Krajewski. Krajek odnotowuje totalny zjazd formy, w tym sezonie superligi rzucił 20 bramek w 33 próbach. Po 10 kolejkach ma średnią 2 bramki na mecz i to ze słabą skutecznością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Abaloo

Daszek jest eksploatowany ponad miarę.To fakt ale od jakiegoś czasu am syndrom gwiazdy...w prostych sytuacjach kombinuje i nie ma bramki.Zresztą to widać coraz częściej u Moryty.W Brześciu trzy razy to zrobił.Zły nawyk.Krajewski spadł z poziomu na dno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.