Wątek dotyczący artykułu

Kulisy przejścia Patryka Rolnickiego do GKM-u. W Tarnowie chcieli zrobić z niego seniora (wywiad)

Patryk Rolnicki opuszcza swój macierzysty klub - Unię Tarnów i na ostatni sezon w gronie młodzieżowców przenosi się do GKM-u Grudziądz. Nam wyjaśnia, co poróżniło go z klubem i jakie są główne powody tej decyzji.

przeczytaj cały artykuł


FAN SPEEDWAYA nr 1

ROLNICKIEMU Krzyżyk na drogę,i obyś nie próbował wracać kiedykolwiek do Unii Tarnów.
Twój tatuś już raz rozwalił nasz klub wykopując stadion na wsi w szczerym polu biorąc zawodników i kłócąc ich na lata,
mieszał jak mało kto,typowo dla małorolnego prostego chłopa!
Rolnickim mówimy żegnajcie na zawsze.

PS.Dodam,że jesteś za wielki i za ciężki,nie masz sylwetki na żużlowca ale doprowdzenia traktora..w sam raz.amen

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|17)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

A wcześniej był sponsorem tytularnym Unii, bo też jeździli jako "Unia-Rolnicki Tarnów", później zbudował sobie tor (stadion?) w Machowej i tam założył klub, a z tego co pamiętam miał nawet kilku fajnych zawodników (chyba też paru "podebranych" z Unii).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VR

Nie obrażają nikogo ale masz w nazwie napisane Fan Speedwaya nr.1
a nawet nie wiesz kto to Patryk R. i kim jest dla niego Piotr R. Jak takich prostych rzeczy nie wiesz to nie powinieneś wypisywać takich głupot na temat którego nie znasz . Viktoria Machowa powstała z całkiem innych przyczyn niż Ty opisujesz ale pewnie Ty wiesz lepiej bo jesteś FAN SPEEDWAYA NR. 1. Ciekawe jest to że wiele ludzi którzy nigdy nie siedzieli nie mówiąc już o jeżdżenie na motorze żużlowym ma się za znawców Speedwaya jak mało kto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Patryk Rolnicki odchodząc z klubu za pewnie brał pod uwagę GKM nie pojedzie dłużej jak sezon.Koniec kariery w ex lidze.Jeździ na papierach zawodowca. Więc ile przywiezie z toru tyle zapłacą za podpis nie dostanie tyle co Laguta ,Buczek,Bjerre. Tarnów skład ma jak na razie na swoje finanse taki sobie.Miejmy nadzieje że w górnej części tabeli się utrzyma nadchodzącym sezonie ,Romuś kiedy wreszcie dotrzyma słowa stadion miejski wyremontuje .Jak na razie nic się nie dzieje jedynie wiatr sobie hasa po tym obiekcie.Po skończonym sezonie miał wjechać ciężki sprzęt miał się zacząć remont,Jak widać Kiełbasa wyborcza słowa Romka bez pokrycia. Remont miał trwać dwa lata będzie trwał za pewno kolejną kadencję Romka , nadal stadion będzie stał w tej okazałości co teraz .Patryk raczej do unii ze swoim potencjałem jaki prezentuje , jako senior nie wróci, stałego miejsca w składzie wyjazdowym nie załapie .Wątpliwe aby potencjał w GKM Patrykowi poszedł aż w Górę by przynajmniej załapać prezentował jak u Kołodzieja. W tedy może marzyć o powrocie do macierzy. Raczej taki poziom potencjału Patrykowi nie grozi.Będzie szukał pracodawcy w klubach 2 l tak jak Koza ,Mazur. Powodzenia chłopakowi życzyć należy niech się mu darzy. Jak sobie wybrał taką drogę taką będzie maił .Nie zazdroszczę. Co do historii Machowej Patryk nie miał z tym nic wspólnego ani jego ojciec .Jedynie dziadek.Dla czego tak się stało to pogrzeb w historii klubu.To nie tak jak napisałeś, całkiem było inaczej oraz inna kość niezgody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.