Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: twierdza Skopje padła. Barca Lassa z cennym zwycięstwem

W spotkaniu zamykającym zmagania 7. kolejki w grupie A Ligi Mistrzów szczypiorniści Barcy Lassy pewnie pokonali Vardar Skopje. Zwycięstwo dało Katalończykom pierwsze miejsce w tabeli.

przeczytaj cały artykuł


hbll

Wszystko poniżej racja, ale jednak od bramki też trzeba wymagać więcej. Niby mówi się, że bramkarz tak broni, jak mu obrona pomaga, ale jednak brakuje w kieleckiej bramce czegoś ponad to, co wyszarpie obrona. Nawet jak obrona jest dziurawa, to jednak kilka piłek dobry bramkarz odbije.
W ataku VIVE niczym nie ustępuje najlepszym, a taki Vardar czy RNL nawet przerasta. Ale bez bramkarza, który potrafi grać przez dłuższy czas na tych 30 % minimum, to do final 4 się dojść nie da. Na ten moment postawa bramki dyskredytuje VIVE jako zespół kompletny.
To nie jest tak, że ja w Cuparę nie wierzę - przeciwnie, wierzę. Tylko na ten moment on i Ivić (głównie z racji tego, że nie gra) potwierdzają takie powiedzenie o trenerach - (parafrazując): dobry bramkarz, tylko piłek nie odbija.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

masz rację. Cupara ma na swoim koncie sporo bramek, nie jedna mu przełamała ręce, no i jego olbrzymim problemem jest obrona ze skrzydeł. Często obrona pracuje bardzo dobrze, zmusza przeciwnika do rzutu z ostrego kąta ze skrzydła i... wpada. Takie bramki bolą najbardziej. Tutaj najlepszym przykładem jest bramka Dibirova, 100% wina Cupary, obrona napracowała się bardzo mocno a on zawiódł kompletnie. Wiadomo, że pewnie gdyby tam był jakiś dużo gorszy skrzydłowy to by ustrzelił Cupare, ale jednak moim zdaniem tutaj jest ogromny problem. W poprzednim sezonie pod tym względem świetnie bronił Szmal, który samym swoim ustawieniem zamykał bramkę przy rzucie z ostrego kąta i wyglądało to trochę jakby skrzydłowi rzucali w niego, ale to kwestia tego, że on tak dobrze stawał, że po prostu nie było miejsca żeby wcisnąć piłkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.