Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Paweł Przedpełski podpisał kontrakt we Włókniarzu

Potwierdziły się nasze doniesienia. Paweł Przedpełski w poniedziałek oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik częstochowskiego Włókniarza. Umowa jest roczna.

przeczytaj cały artykuł

Burzol

I dobrze Holder jedzie za taką samą kasę a od Przedpełskiego jest o niebo lepszy tak samo było z Miedziakiem który leżał co mecz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Holder to ikona, która nie wybrzydza, nie płacze, obniżki kontraktów przyjmuje z godnością i od ponad dekady zdobywa dla nas punkty. Każdy inny klub by sie go pozbył, nasz mu ufa i daje rok w rok kolejne szanse - cos w tym złego? Moim zdanie wręcz przeciwnie! A Pawełkowi życzę powodzenia, pora wydorośleć i zacząć uprawiać sport jak zawodowiec, bez poklepywania po plecach i czekania na „drapane”, uważam, ze jak liźnie życia zdala od domu moze mu to tylko pomoc. Powodzenia i mam nadzieje - do zobaczenia w przyszłości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Jego doświadczyło zycie i u nas patrząc na jego karierę od juniora łatwiej to zrozumiec bo przyglądamy sie temu z bliska... Holder wroci jeszcze do czasów świetności, jestem o to spokojny, niech mu sie tylko w życiu osobistym zacznie lepiej wieść a bedzie z niego topowy zawodnik, on nie zapomniał jazdy na zuzlu. Osobiście jestem wdzieczny włodarzom mojego klubu, ze nie odwraca sie od niego i widzi go cały czas w drużynie, to ostatni zawodnik naszej ekipy, ktory zdobywał z nami tytuł i jest z nami na dobre i na złe (to działa w obie strony), i niech tak zostanie jak najdłużej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
slay ckm

Ty widzisz że to ikona która jest na dobre i zle a ja widzę że od wypadku DW to jego jazda już go samego nie cieszy i ciągnie kasę ile się da bo nazwisko ma ale już tylko to , bez złośliwości piszę sprawdzimy za rok czy miałem rację ale Ty znowu będziesz pisać i wierzyć że następny sezon i następny itd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Dumny z Krzyża

Chris w Toruniu zarabia tyle co Pawełek i nie marudzi, u was Zagar na podobnym poziomie sportowym (jego szczyt = marazm Holdera) kosztuje dużo więcej, nie pleć bzdur...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Asfodel

W Chris w słabiutkiej formie to średnia ok 1,8 a wy Miedziaka ze średnią ok 1,7 uważacie za super jeźdźca, trochę logiki. Przyjmując, że Chris nie będzie jechał jako lider to taką średnią biorę w ciemno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
slay ckm

Ale ja nie twierdzę że Chris jest gorszy od Miedziaka po prostu twierdzę że on jest już wypalony i jedzie aby jeszcze trochę grosza wydoić także twierdzenie że jest na dobre i zle w Toruniu jest na wyrost i piszę to bez złośliwości tak jak jestem pewien że Miedziak do Was wróci ale jak pewne osoby odejdą i zmieni się klimat , pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Big Lebowski

Chris w Toruniu? To chyba tylko dla dyletantów jest bajeczka o miłości do klubu i miasta. Nie On pierwszy i nie ostatni. Zdaje się, że na Jego umiejętności i tak brak popytu w extraklasie. No ale może się mylę? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Time vel Netto

......jak co roku :) . W kilku biegach , Chris pokazał że ciągle wie o co w żużlu chodzi a to oznacza że nasze nadzieje nie są takie zupełnie bezpodstawne . A jak będzie ? Pogadamy po sezonie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.