Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor skazany na spadek. "To dobrze. Będziemy mieli spokojną głowę"

Speed Car Motor Lublin szybko został okrzyknięty głównym kandydatem do spadku z PGE Ekstraligi, bo nie zdołał zakontraktować żadnej "armaty". Skazani na pożarcie zawodnicy mogą teraz w spokoju przejechać rozgrywki i udowodnić swoją wartość.

przeczytaj cały artykuł

Kylolbn

Zaraz przyjdzie Simon pseudo ,,, y kibol hah (oderwany od rzeczywistośći bedzie mówił o składzie na PO. Narzekam bo mam powody. P. Kepa skopał okienko transferowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Chyba, że Grisza, to do maja trzeba czekać. Swoją drogą skoro Lambert pod 8/16, a Łełek i Dawid walczą o miejsce (słowa R. Trojanowskiego) to ktoś jeszcze musi dołączyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мurgrabia

Do maja z tym składem to na trybunach będzie góra 100 osób +Ja:)Taki zarcik ale jak by co to odkupie karnet za 3/4 ceny:)Jest tyle dosypanej nawierzchni na torze ze nawet 4 walce nie zrobia z tego betonu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
beejay

Bez przesady, zależy jak się terminarz ułoży :) Jak przyjedzie na dzień dobry Leszno, Wrocław i ZG to może tak być ale chyba nam tego nie zrobią :)

| Odpowiedz
blokuj
pz0

przewiduje że jak to zwykle w pierwszych kolejkach najmocniej pojadą między sobą. Tak układają bo w rewanżowej ostatnie mecze powinny decydować o kolejności.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Nie da się z tego zrobić betonu? Zawsze można polać to epoksydem :)
Nie wiem czy teraz nie będziemy mieli jednej z drubszych warstw sjenitu w Polsce. We Wrocku jest czerwony, to może by tak u nas dosypać nieco proszku miedzianego, będzie zielony :)

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

A tak na marginesie po co dosypują tyle tego? Mieli robić tor skrócić go i takie tam.Czyli bez swojego pseudo informatora wywnioskowałem ze jedziemy tym co mamy? A zaskakujemy torem? bez sensu, tacy zawodnicy jak Koldi czy Pawlicke po jednym kółeczku już sa przełożeni!!!

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Nie wiem czy tak zaskoczymy torem, na początku sezonu (po dosypaniu) sami się z nim zmagaliśmy.
P.S. Popatrz na finał z ROW. Mimo raczej przyczepnego, w połowie zawodów Woryna, Lebiediew i Szczepaniak mieli spory problem z ustawieniami.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

O torze to się w końcu zainteresowałem tematem. Dosypka około półtora tysiąca ton, odwodnienie liniowe, wymiana kredy i o ile pamiętam tyle. Bez zmiany geometrii. Obawiam się że może być na początku jeszcze gorzej jak w tym roku. Tyle na raz to chyba u nas jeszcze nie dosypywali.

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

Czyli dochodzimy do sedna mój informator (tfu) gówno wiedział , bo jak mam rozumieć nie pomniejszenia toru i wybudowanie dodatkowej trybuny dla 1500 osób? Klub już wie ze po 2 meczach nie będzie potrzeby na więcej miejsc?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pz0

O trybuny nie pytałem, ale skoro geometria się nie zmienia (wprawdzie wymiana krawężnika, ale nowy dokładnie w tym samym miejscu) to gdzie dołożyć? Na koronie ławeczki z parku?

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Miało być, lecz wychodzi na to że nie będzie. Poczekajmy na wrzutki fotek z prac, będzie wiadomo. Tor ma być nadal dluuuugi i wąski. Łełek da radę :)
Marzył mi się taki że 250m jak u brytoli.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Albo dogadani na budowę nowego (Żuk mówił, że chcą szybciej niż w Łodzi) i na 2020 miałby być nowy. Wtedy tego nie ma co już ruszać za bardzo.

| Odpowiedz
blokuj
BartekS

Nie wybudowanie. Ma być trybuna tymczasowa, a przynajmniej tak było w projekcie do budżetu obywatelskiego, który wygrał w tym roku. Może to coś mniejszego, kompaktowego, co zmieści się na stadionie bez zmiany geometrii toru. Bo nie wyobrażam sobie meczów w elipie z tylko 8219 miejscami na stadionie.

| Odpowiedz
blokuj
мurgrabia

Gdzie ? Pytam z ciekawości pas bezpieczeństwa ma mieć 1 metr. Chodziłeś kiedyś na 2 łuku? tam niema miejsca.Na trybune przenośną:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
luisso

Widzisz nie jesteś sam . A tak z innej beczki to wpadaj do lublina u nas dębowe inaczej smakuje. A również wschód słynie z mocniejszych trunków. Zapraszam pz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.