Wątek dotyczący artykułu

Start Gniezno skompletował kadrę. Działacze odkryli ostatnia kartę

Kadra Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2019 jest już gotowa. Jako ostatni dołączył do niej junior Mateusz Błażykowski. W trakcie tegorocznych rozgrywek bronił on barw Orła Łódź.

przeczytaj cały artykuł

Nίghtmare

wujaszku sramonku ras jeden rossondnie gadasz i mam nadziejem sze zaczniesz na mnie spoglondac rzyczliwiej boć ja za Start Gnizno to se nawet tornister otdam hoć dla cie to ... skomplikowane dość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Nίghtmare

a tyś ojcze ze starwarsuf co to jusz som nieoglondalne znowusz z lodu powstałeś boć w temacie nie jesteś i posta napisałeś jako zwykły tucznik - wieprz co to mu jajca wycieły ... ni w 5 ni w 9

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

no koziołku mnie siem twoje proroctwa nie podobujom alibosz to sze my klub Start gniźniaźski som w lidze niszej pierwszej nie znaczy sze spadek pewny hoć patszonc na skład wasz motorkowy jako z tartaku ... snadnie spaść morzecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Speedway King

Pełna zgoda, lecicie na pysk tym składem. Jeżeli uciułacie jakiś punkt to będzie cud. Ciesz sie tym sezonem (choc nie wiem czy dasz rade, non stop wpierdol jak mówi klasyk), bo jak szybko weszliście do elipy, to jeszcze szybciej z niej zlecicie, i to z takim hukiem ze na wybrzeżu przejdzie fala tsunami . Tak słabej ekipy jak wasz to ja w ekstra dawno nie pamiętam. Co do mojego Gniezna, nie kłopocz swojej rozczochranej, bo nadal w sezonie 2019 pozostanie jako twierdza (niezdobyta). Boli? I ma boleć, polecam w aptece specjalny preparat o duze mówiącej nazwie MaScNaBoOoLlDoOpy, moze pomoc choc gwarancji nie daje, gdyż niezbadane są wyroki opatrzności......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Speedway King

O ile sie założysz ,ze my wejdziemy do PO a wy zlecicie na pysk z wielkim hukiem? O kaskę sie nie założymy bo na pewno nie masz, ale o honor. Jak spadniecie, gilozjadzie to przeprosisz wszystkich i znikniesz z forum na zawsze. A jeszcze przy okazji, to wróć do SP, i powtórz sobie materiał czytania ze zrozumieniem, bo ni w ząb go nie opanowałeś...... A jak nie rozumiesz co napisałem, to przeczytaj to jeszcze raz i jeszcze raz, aż do skutku. I na koniec, wierz mi myślenie nie boli, pod warunkiem ze w centralnym układzie nerwowym posiadasz organ nadrzędny, który prawdopodobnie nie występuje u ciebie lub jest gładki jak stół...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
taka prawda

Ewidentnie lecą z PGE, a jak spadną to jest jeszcze jeden " szkodnik - kret " murgrabia, czy jakoś tak, zresztą mało ważne. On też powinien zniknąć, przepaść......

| Odpowiedz
blokuj
Wielki Motor

Ze stolcami sie nie zakladam, do kieszeni ci nie zagladam czy cos tam masz czy tylko nie zaplacone rachunki i wezwania komornika. Tylko wyrazam opinie ze lecicie a ty wyrazasz swoja choc niestety nie potrafisz zrobic tego w kulturalny sposob...Uczyc to mozesz swoje dzieci jesli posiadasz a o mnie sie nie martw, jest dobrze, nawet bardzo ;) Trzymaj sie stolec!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.