Wątek dotyczący artykułu

Kolejny kontrakt Wandy Kraków. Do drużyny dołączył reprezentant Czech

Hynek Stichauer ponownie będzie startował w polskiej lidze. W środę podpisanie kontraktu z czeskim żużlowcem ogłosił spadkowicz z Nice 1. Ligi Żużlowej - Speedway Wanda Kraków.

przeczytaj cały artykuł

Kaczor111

Walka o pierwszą czwórkę hehe . A tak na poważnie to nie lepiej dać sobie spokój z takim żużlem w Krakowie.Władze mają w d.pie klub i nie dają ani grosza, gdzie prawie wszystkie inne ośrodki żużlowe mają wsparcie miasta .A na koniec kto będzie chciał chodzić na taką ujnie z patatajnią bo ja nie bardzo [ w tamtym sezonie nie byłem tylko na meczu z Piła ] wole zasiąść przed telewizorem i pooglądać Nice ligę pozdrawiam .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Melanzowicz

Dokładnie, ileż można. Lepiej rzeczywiście pojechać na mecz do Tarnowa lub Częstochowy, czy włączyć w TV Nice lub Ekstra. Tym składem to będzie to samo co rok temu, tyle że teraz w II lidze. Patrząc na skłądy innych drużyn wątpię byśmy cokolwiek wygrali w tym sezonie. Z tym obecnym zarządem z Pawłem S. na czele wątpię żeby cokolwiek się zmieniło w krakowskim żużlu, ale tyn uparty z krzesła nie zejdzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor111

Co do prezesa nie do końca się zgadzam tu inna osoba na stanowisku prezesa nie wiele zmieni .W Krakowie nie ma klimatu dla żużla niestety i nic na to nie poradzimy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.