Wątek dotyczący artykułu

Robert Radwański: Czuję się tak, jakby umarł mi ktoś bliski

- Dziś czuję się tak, jakby umarł mi ktoś bliski - mówi Robert Radwański, ojciec i były trener najlepszej polskiej tenisistki w historii, która w środę ogłosiła zakończenie zawodowej kariery.

przeczytaj cały artykuł

Team Nole

No dla Polski , to ona nie grała !
Dla kasy grała i wie o tym każdy , kto choć trochę interesuje się biały sportem !
Czy osiągnęła wielkie rzeczy ? - jak na jej marne warunki fizyczne to może i tak . Tylko w takiej perspektywie można doszukiwać się tych wielkich sukcesów .
Największy z nich ? - chyba ten wygrany finał , ale awans do finału zawdzięczyła Sharapowej , sama go sobie nie wypracowała.

W dużym gornie zostanie zapamiętana jako największa chamka w turze ! Rzadko kiedy uśmiechnięta, wiecznie jakiś grymas na twarzy ! Po przegranym meczu ledwo co potrafiła podać dłoń koleżance , skierować jakiś uśmiech . Na Sabinę Lisicką po przegranym meczu w Wimbledonie ,nawet nie zaczekała ,by zejść z nią razem z kortu co jest tradycją Wimbledonu . Złość, niechęć to jej dominująca tonacja na korcie !

A no jeszcze brak honoru !
Olała wszystko , a głównie kibiców ! Zrezygnowała , bo dostawała bęcki już bez wzgl. na to , kto stał po drugiej stronie siatki .Poddała się bez walki , wszystko zrzucając na problemy zdrowotne , bo taki argument brzmi realnie , niestety nie każdy da się na niego nabrać .
Brak ambicji , charyzmy - to wszystko !

Marcelo Rios -18 wygranych turniejów, jedyny zawodnik ATP, który był liderem rankingu nigdy nie wygrywając Wielkiego Szlema . Dziś o nim mało kto go pamięta , jeszcze bardziej mało kto o nim wspomina !
To samo będzie z Radwańską , bo nie osiągnęła nic tak wielkiego , przez co zostałaby zapamiętana ! :)

Na riposty troglodytów nie odpowiadam . Nie ma sensu . Nawet ich nie czytam :)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

"Na riposty troglodytów nie odpowiadam . Nie ma sensu . Nawet ich nie czytam :)"

... Całkowicie się z Tobą zgadzam, nie odpowiadaj ..... bo czytać Twoich wypocin po prostu sie nie da !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hejka Krikus :))
Dzięki za info :))
Musiałam odpisać bo koło takiego żałosnego wpisu nie mogłam przejść obojętnie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.