Wątek dotyczący artykułu

Radwańska ustawiła się na całe życie. Tenis uczynił ją multimilionerką

Kiedy Agnieszka Radwańska zaczynała karierę, bliscy musieli sprzedać cenne przedmioty. Inwestycja się opłaciła, bo krakowianka dzięki tenisowi zarobiła ponad 100 mln zł.

przeczytaj cały artykuł

marek.fox

Polska tenisistka często miała problemy zdrowotne ? Ktoś chyba nie jest w temacie lub wymyśla przyczynę zakończenia kariery na siłę :) Kto zna się na trochę na tenisie to wie czemu odeszła tak naprawdę !! Radwańska miała częste problemy z motywacją do gry oraz największy jej problem to wygrywanie ważnych meczy wtedy kiedy grało się o wysokie cele !!!!! Pamiętam jak zawsze grała o półfinał lub ćwierć finał to na 99% powiedzmy w 8 meczach na 10 zawsze przegrywała w następnej rundzie !!! Nawet z kimś dużo niżej notowany !! Mogłem zawsze obstawiać pewniaki na sts:) Brakowało jej zawsze koncentracji i silnej woli.Zawsze tłumaczyła się że grała słabo i była zmęczona.Przypominała mi zawszę trochę dawną tenisistkę Anna Kurnikową.Też czasem grała ładnie finezyjnie ale nic w karierze wielkiego nie wygrała !! Na koniec powiem że jeżeli chodzi o motywację do gry i dążenie do celu ? To Radwańska była cienka jak Polsilver..........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubie_Ludzi

Niby piszesz jak ekspert. Ale ... Wystarczy popatrzeć na wywalczone tytuły. Isia , o każdy tytuł musiała stoczył serię trudnych walk. Taka Serena szła jak taran. Ale to Isia zdobywała tytuł zagrania miesiąca. Punkt zdobyty z podbicia spod nóg, zagranie z obrotem 180 st. To jest finezja, to jest inteligencja na korcie. To jest radość z gry. Finezja kontra atletyczność. Zależy co się komu podoba. Ja wybieram finezję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.