Wątek dotyczący artykułu

Polska - Czechy. Marek Wawrzynowski: Zielińskiemu przyda się przerwa, Brzęczek zaklina rzeczywistość (felieton)

Człowiek, który miał być mózgiem drużyny, Piotr Zieliński, znowu rozczarował. Nadszedł czas, by go odstawić. Do tego jednak trzeba selekcjonera, który jest odważny i widzi więcej niż kibice. Mam wątpliwości, czy Jerzy Brzęczek jest takim człowiekiem.

przeczytaj cały artykuł


Gervasio

Z obecnie powołanych od kadry powinni odpocząć lub nie być powoływani: Kamiński, Krychowiak, Zieliński, Błaszczykowski, Frankowski, Milik. Jeśli być upartym to jeszcze Grosicki, Szczęsny, Bednarek... Kamiński kilkukrotnie się nie sprawdził, Krychowiak ostatnio zawodzi bardzo, Frankowski nic nie wnosi, Zieliński i Milik zawodzą w reprezentacji i klubie, Błaszczykowski w klubie nie gra i w kadrze za zasługi, Grosicki szybko biega, wyjdzie mu jedna wrzutka w meczu - to za mało, Szczęsny robi proste błędy i ma tak wybujałe ego, że brak powołania mógłby go trochę zmobilizować i ochłonąć, Bednarek nie gra w klubie.. Za tych zawodników powołać inne twarze, głodnych gry w reprezentacji, grających w klubach. I 'przewietrzyć' szatnie i atmosferę, to wyszłoby tylko na plus temu zespołowi. Tak mamy kilku zawodników w kadrze z wysokim mniemaniem o sobie i wyniki takie jakie mamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Brawo! Uważam że to jest banda bogatych i przemądrzałych dorosłych bachorów z mega wybujałym ego. Tutaj żaden selekcjoner nic nie da, a nasi piłkarze to tylko celebryci którzy poprzez piłkę nożną chcą dojść do celu bycia tym celebrytą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Daniel

Chyba upadłeś człowieku na głowę! Za kilka miesięcy eliminacje do Euro a ty chcesz wymieniać 80% składu? Kim będziemy w takim razie grać? Popatrz na wyniki U -21 czy U-19. Jakoś mnie nie przekonują. Nie mamy czasu na eksperymenty. Jeżeli już Brzęczek gra tymi, którymi gra, to dajmy im pograć w spokoju. Może nie wyszło nam w Lidze Narodów, czy w meczach towarzyskich, ale przynajmniej niektórzy nowi mogli powąchać reprezentacji. Czy się teraz sprawdzają to już inna sprawa. Ważne żeby się sprawdzili w eliminacjach do Euro, a to może nastąpić wtedy, gdy powoli zaczną się ze sobą rozumieć i wreszcie grać w swoich klubach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.