Wątek dotyczący artykułu

Motor chce sprawiać niespodzianki. Miesiąc mówi nawet o play-off

Speed Car Motor na papierze wygląda na najsłabszą drużynę w PGE Ekstralidze. Lublinianie w przyszłym sezonie będą chcieli sprawić jednak kilka niespodzianek. Paweł Miesiąc wierzy, że możliwe jest nawet zaatakowanie fazy play-off.

przeczytaj cały artykuł


matoo

Nie no, życzę Lublinowi jak najlepiej, ale pisanie o play-offach w ich wykonaniu to jakieś science-fiction. Lider Motoru - Andreas Jonsson jeździł przecież w we Włókniarzu w drugiej linii na pozycji Zagara i nie dawał rady. Pozostali? Lambert - zawodnik, który coś tam jedzie, ale jak wiatr zawieje. Zengota? - spytajcie Falubaz, czemu się go pozbył. Michelsen - zawodnik znajdujący się gdzieś Kildemandem a Jensenem. Lampart, Trofimow? Powalczą co najwyżej z Wieczorkiem albo Pawliczakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nyctereutes

Bez przesady. Może ekipa Lublina szału nie robi i odstaje personalnie od reszty, ale pisanie, że W. Lampart i Trofimow będą walczyć tylko z Wieczorkami, to już gruba przesada. Lampart będzie TOP 5 wśród juniorów w Ekstra, Trofimow jest może gorszy, ale na pewno jest w stanie walczyć jak równy z równym z Tonderem czy Turowskim. Zengotę na liderce i bez stresu stać na średnią ok. 1,8-1,9. Michelsen, jak powtórzy sezon, powinien zakręcić się koło 1,7. Reszta to niewiadoma. Zobaczymy z resztą, do sezonu jeszcze sporo czasu. Jednak optymizmu Miesiąca nie podzielam. Ja bym się skupiał, by u siebie wywalczyć jak najwięcej punktów, bo każdy z nich będzie smakował jak zimne piwo po ciężkim dniu spożywane przy karkówce z grilla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
matoo

Dlatego myślę, że utrzymanie będzie sukcesem. Oczywiście, wszystko jest na papierze. Włókniarz też ma jechać o medal. Ja byłbym ostrożny jednak przy obecnym układzie i celuję gdzieś między 5 miejscem a PO. Słabych drużyn nie ma, ale już słabsze da się wskazać. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.