Wątek dotyczący artykułu

Mikołaj Sokół apeluje ws. Roberta Kubicy. "Trzeba działać, finalizować sprawę i to szybko"

Robert Kubica jest o krok od powrotu do regularnych startów w F1. - Trzeba działać, finalizować sprawę i to szybko - twierdzi Mikołaj Sokół, który nawołuje do tego, aby Orlen jak najszybciej podjął decyzję w sprawie sponsoringu polskiego kierowcy.

przeczytaj cały artykuł

Arkadio33

Mam taki rewolucyjny pomysł: Może niech jeździ za swoje ? Wiem, że to strasznie hardcorowy pomysł i trochę bluźnierczy ale może niech milioner Kubica jak ma fantazję pośmigania bolidem F1 robi to za swoje pieniądze a od moich się .. hmm .. "oddali" powiedzmy. Jak mu trochę brakuje to polecam rynek reklamy. Jak "gwiazdy" piłki kopanej mogą reklamować telefony i podpaski to Jezus Chrystus F1 też może. No chyba, że w realnym świecie jego wartość marketingowa nie jest znowu tak wielka jak jego WP fanboye twierdzą :) Ale to przecież niemożliwe. Wszyscy "zagraniczni eksperci" zgodnie twierdzą, że bolid Williamsa tylko by Roberta spowalniał i gdyby nie te durne przepisy, że ścigać się trzeba w samochodzie to Robert byłby w sezonie 2018 mistrzem regularnie dublując leszczy na piechotę :DD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piz..a

Witam....
bez urazy czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoim prostactwem
dlaczego nas okradają z nie takich pieniędzy , już nie wspomnę kto , a nie mogą wesprzeć rodaka a chodzi tylko o marne grosze nie będę polemizował z Tobą bo nie warto znam ludzi takiego pokroju ,,, masz możliwość odpowiedzi chętnie po polemizuję .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkadio33

Na czym to niby polega moje prostactwo ? Na tym, że jak okradają mnie na większe pieniądze to powinienem dać się okraść na mniejsze aby wesprzeć rodaka ? Reszty wpisu nie rozumiem, bo albo twoja wyrafinowana gramatyka jest zbyt skomplikowana dla takiego prostaka jak ja, albo masz awarię klawiatury. Wersję, że człowiek na twoim poziomie nie potrafi składnie pisać z góry odrzucam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
DesmondMiles

Panie Arkadio33, pańskie pieniądze to te które pan może wydać, inne nie są już pańskie. Jak to powiedział nasz miłościwie niegdyś panujący premier Tusk odnośnie zabranych pieniędzy z OFE, "jeśli uważacie, że te pieniądze są wasze to spróbujcie nimi zadysponować". Tak więc Robert nic panu nie zabiera, proszę się opanować i czekać na oficjalne ogłoszenie 2 kierowcy w Williamsie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Arkadio33

To może sobie coś wyjaśnimy. Jak firma wyda 20 mln na hobby Roberta to będzie miała w księgowości -20 mln. Aby odrobić te 20 mln będzie musiała zaksięgować skądś +20mln. Więc albo Orlen posiada gdzieś tajną kopalnię złota o której nie wiem, albo ściągnie te dodatkowe $ z klientów. Czyli z nas wszystkich, a ja nie mam zamiaru dokładać milionerom do ich fantazji o byciu kierowcą F1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mikolaj Szafarz

Arkadio33 To że ty nie masz zamiaru dokładać to nie znaczy że Robert będzie cierpiał z tego powodu. Orlen jako spółka państwowa ma pewien budżet na promocję i marketing, więc po co to twoje unoszenie się humorem skoro i tak to wsparcie będzie miał. Powinniśmy się cieszyć zamiast biadolic, że nasz kraj w końcu wesprze Roberta zamiast ładować tylko w piłkę nożną gdzie nie ma wcale wyników, a mecz z Czechami pokazał w jakiej dupie jesteśmy i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arkadio33

Jestem w równym stopniu przeciwny dotowaniu piłki nożnej jak i F1. Zdecydujcie się może szanowni fani Roberta czy jest on gigantem sportu i marketingową perełką czy niepełnosprawnym, któremu należny się wsparcie przy spełnianiu marzeń. Bo albo tak albo tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.