Wątek dotyczący artykułu

Falubaz pokazał nowy kevlar. Ze starego zostało tylko logo

Jest nowa drużyna, są nowe cele, musi być też nowy kevlar. Falubaz Zielona Góra zaprezentował kombinezon na przyszły sezon. Wzór znacznie różni się od tegorocznego.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
samisobie

Cze Sparek.W TŻprezes Goliński piszePada pytanie,cyt:czy marzeniem pana jest złoto:?Nie.Już sam awans do finału PGEto będzie ogromny sukcesi spełnienie oczekiwań.Przy tym składzie jakiposiada Leszno srebro będzie wielkim wynikiem:koniec cyt.Pamiętam Twój wpis! DMP 2019 Zielona,2020 Toruń:} Pozdro:}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
samisobie

Cze Tomku.My w ciągiu tygodnia mamy ich z 5?:} Ręce opadają:} Armat macie dużo a młodzież?jak to młodzież:} Zawsze ma swoje :wyskoki:.Miłej niedzieli:}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DB Magpie

Nie tylko dobrego juniora ale rowniez lepszego menago.Jak widze "skóre" w barwach "Falubazu" to mnie krew zalewa i do tego jego szwagier w fotelu prezesa...
Co do kevlaru to rzecz gustu.Jednym sie podoba innym nie.Jak dla mnie jest Super Zajefajny.Taki nowoczesny z zadziornoscia w tle.Ponadto fajnie wkompomowane barwy miasta.Ciekawe , ze nie szyli ich w Lesznie u "Maliniaka" ( przyjaciela "skóry ) tylko u "WK" w Gnieznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Piotr Biega

Od razu chcielibyście kevlary od firmy adidas ;-), to są kevlary od Maliniaka z Leszna , tylko żeby nie było negatywnych emocji to przeszły przez Gniezno .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

mnie też się podoba, co prawda ten zielony pasek mógłby być trochę bardziej nasycony...co do Skóry to już dawno się wypowiedziałem, także pastwił więcej się nie będę...ale kto wie,może zmądrzał i nie będzie aż tak bardzo przeszkadzał...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.