Wątek dotyczący artykułu

Oglądaj na żywo prezentację Falubazu Zielona Góra!

W sobotę w zielonogórskim Amfiteatrze odbędzie się prezentacja składu Falubazu na sezon 2019. Czytelnicy WP SportoweFakty będą mogli obejrzeć bezpośrednią relację wideo z tego wydarzenia.

przeczytaj cały artykuł

Adam Boryszko

Proszę nie piszcie tylko o magi falubazu bo to totalna bzdura napiszcie po prostu magia pieniądza i będzie ok.Skład może i dobry ale co z tego pamiętajcie,że Vacul i Nicki to są sprzedawczyki i to nie do kwadratu a do sześcianu i myślę,że kibice o tym wiedzą.Teksty tych zawodników o tym,że zawsze chcieli być w danej drużynie to pic na wodę i nic więcej.Przykre jest dla mnie tylko to,że falubaz rozmawiał o kontrakcie z dzikiem przed ważnym meczem o utrzymanie bo niesmak został i to nie mały bo brak trójki w tych zawodach i zero w `15 biegu to nie przypadek.Pozdro dla kibiców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

Nie wspomnialeś jeszcze "kibicu" o bardzo słabym występie Woryny? Przecież w obu meczach dał ciała?? Pewnie też były rozmowy,ale się nie dogadali.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Boryszko

Nie chodzi mi o to,że falubaz się utrzymał kosztem dzika tylko o to,że tak po prostu nie powinno być i tyle.Nie pisze tu o Worynie bo to po prostu nie ten temat.Zyczę sobie i falubazowi abyśmy spotkali się w finale EE w 2019 roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.