Wątek dotyczący artykułu

Bartłomiej Ruta. Szprycą w twarz: Lublin do spadku? Ja w nich wierzę! (felieton)

Gdy Motor awansował do PGE Ekstraligi, odezwała się we mnie dusza żużlowego romantyka. Żaden inny beniaminek z ostatnich lat nie wywołał u mnie tak wielu pozytywnych emocji. Niestety okres transferowy trochę ostudził buzujące nadzieje.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Proszę cię Muruś nie pij tyle potem takie rzeczy wypisujesz ile dzisiaj zapodałeś 0.5 L czy więcej :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мurgrabia

Nie pij? Sugerujesz że każdy tutJ chla? Dziwne ale ka, dy sądzi według siebie. I tak trolun leci no chyba że jak zwykle,stolik zadziała i będzie E Lisa 10 zespołowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
мurgrabia

Lublin dużo ładniejszy, to oznacza że ma zostać pod stołem w E lidze? Szacunek to straciłem do wszystkich x
Co złe życzą Wielkiemu Motorowi... Napis, E wprost UJ im w du....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
taka prawda

Kompletnie nie reaguje na te wypociny murka, chyba murka, obszczymurka? Nie, napewno murka! Inni forumowicze mu cisna, nawet grubo momentami! Także od mojej osoby ODP!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
мurgrabia

Że co? Ja myślałem że zmadrzales ale widzę że oprucz zbierania kamieni nie wszystkie trafiły do worka ale jeden trafił w ten twoj pusty łeb. Wiem że boli ze Wielki Motor jest tam gdzie gnizno może pomarzyć przez kolejne 200 lat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
taka prawda

Zobaczymy, jak ten twój Motor, będzie wyglądał za sezon lub dwa? Oby nie sprawdził się "czarny" scenariusz, że... Nie życzę tego waszemu klubowi, ale " wszystko się może zdarzyć " i dobre i złe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Xing Zao Chan

Tak sobie wszedłem na twój kokpit i widzę, że jak jest artykuł o Motorze od razu się uaktywniasz krytykancko. Coś cię złego spotkało w Lublinie??? Bo to trochę na manie zakrawa u ciebie.

| Odpowiedz
blokuj
taka prawda

Oj do krytyki daleko.... Niech wygra sport, powtarzam po raz drugi "wszystko się może zdarzyć" ..
Co po niektórzy fani, zagorzali kibice Motoru powinni zachować w swoich komentarzach powsciagliwosc, umiar, realizm. Wszystko i tak zweryfikuje tor. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Anastazy

Pisał , że wyższe ma , Lublin to miasto uczelni wyższych może przyjechał na studia zapoznał no i ... Teściowa z Lublina ha ha.

| Odpowiedz
blokuj
taka prawda

Po pierwsze nie na Ty, bo....
Lublin, miasto w Polsce...
Nie byłem, nie wiem może kiedyś będę, kto wie w Lublinie! Kończę dyskusję, naprawdę "szkoda prądu" .

| Odpowiedz
blokuj
taka prawda

Kończąc tą zenujaca dyskusję względem mojej osoby. Studia ukończyłem w Bydgoszczy!!!!!!!!! Brak słów na poziom niektórych forumowiczów, ale cóż cyt. klasyka " Dziwny jest ten, świat... "

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Mam nadzieje , ze juz wiecej nie podejmiesz sie prowadzenia dyskusji na tak zenujacym poziomie i kolejne twoje wpisy nie beda obrazac !

| Odpowiedz
blokuj
Anastazy

Przecież to nikogo nie obchodzi gdzie więcej luzu Panie kolego.

Ps. Do Bydgoszczy będę jeździł a tu kupować nie będę.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Amon pamiętam jak wyśmiewałeś Motor jak awansował do Nice. Wróżyłeś nam szybki spadek. Wyśmiewałeś AJ i gadałeś o 100-u osobach na trybunach w środku sezonu:)
Wiem, że jesteś znawcą żużla wybitnym dlatego twoje rokowania co do naszego spadku w tym roku biorę za pomyślną wróżbę:)
Pamiętam też jak ci w połowie sezonu rura zmiękła :)))))))

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Czeka was MIAZGA :))))) PS weś to sobie za dobrą "wróżbe" PS w połowie sezonu możesz mi przypomnieć ten post :)))))))))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.