Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: wpadka Dinama Bukareszt. Dobry wynik dla Orlenu Wisły Płock

Korzystne wieści z Norwegii. Dinamo Bukareszt przegrało z Elverum 28:29. Ten wynik poprawił sytuację Orlenu Wisły Płock w grupy D Ligi Mistrzów. Awans z pierwszego miejsca stał się sprawą otwartą.

przeczytaj cały artykuł


ColdPress

Tu chodzi o WISŁĘ, herb, barwy, klub, a nie prezesów... Jeśli nawet kibice przyjęli taka strategię, to raz na jakiś czas - a teraz nadchodzi własnie taki czas - należy pomóc zespołowi. Komu szkodzą, swoim postępowaniem? Własnie teraz można pokazać i powiedzieć, zobaczcie co tracicie? Gdybyście byli z nami ok, to tak z dopingiem mogłoby być zawsze, a skoro nie jest ok, to nas nie będzie i nie macie co liczyć. Zespół właśnie TERAZ tego potrzebuje. Myślicie, że łatwo jest upaść i się podnieść ? Dla klubu, który jest obserwowany jak i jego kibice przez władze EHF każde wsparcie, szczególnie właśnie w LM jest potrzebne. Przecież nie dopingujecie władz spółki tylko zawodników! Jak oni mają się czuć na parkiecie? Jak ma się czuć zawodnik, który grając dla kibiców widzi, że jego wkład, praca, pot i krew jest niedoceniana, niezauważona i olewana, lekceważona. Kto biega po parkiecie? Można wyrazić swoje niepochlebne zdanie o zarządzaniu, ale z zawodnikami, klubem i herbem jest się na dobre i złe..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Z całym szacunkiem, ale zawodnicy potrafią sobie wybierać mecze w których im się chce, a które sobie olewają więc nie zamierzam w ciemno skakać za nimi w ogień. Kilka miesięcy temu Wichary mając do wyboru wstawiennictwo za kibicami i za politykami zarządzającymi klubem, wybrał tych drugich, winiąc fanów za porażki, mimo że setki razy jego nazwisko było skandowane z trybun więc sory, nie kupuję takiego gadania, w tej chwili wszyscy gracze są najemnikami i żaden nie "odda życia" w imię Wisły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ColdPress

wszędzie tak jest że zawodnicy podchodzą do przeciwnika w różnym stopniu. Więc to nie argument. a Wichury się nie czepiaj, bo jemu nie można nic zarzucić. I zastanów się kto im płaci. Ty byś się postawił swojemu pracodawcy? mając na utrzymaniu rodzinę? Nikt nie każe ci skakać w ogień. Usiądź więc w loży dla emerytów i bez emocji patrz na parkiet. Zakładam, że ty też nie oddasz życia w imię Wisły, patrząc jak podchodzisz. Sorry, ale mamy inny punkt widzenia na klub, który dostarcza emocji mieszkańcom tego miasta. Wychowani na zapachu parkietu z blaszaka wiedzą o czym piszę i co mam na myśli..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Z całym szacunkiem, ale zalatuje mi tu pracownikiem klubu SPR Wisła Płock szukającym desperacko kibiców. Sugerujesz, że najlepszym rozwiązaniem jest płacić dalej te kilkaset złotych za sezon, gdy wszyscy obok mają te same miejsca za free rozdawane w urzędzie, czy szkole, sugerujesz, że należy przyklaskiwać (a w najgorszym razie ignorować) działania zarządu, ich skrajną niekompetencję, żenujące transfery i wielokrotne kłamstwa, i kibicować zawodnikom, którzy raz coś grają a raz nie? Nie jestem z Płocka, ale gdyby to u nas takie jaja się odbywały, to efekt byłby identyczny. Trudno, być może trzeba spaść na dno, żeby powoli się odbudować. Prawdziwi kibice wrócą, choćby to miała być i druga liga, o ile klub w końcu będzie zarządzany przez ludzi którzy kochają piłkę ręczną, a nie traktują jej jako, niekończące się źródełko posadek i pieniędzy. Patrząc na halę, kibice z Płocka myślą tak samo, więc z całym szacunkiem, ale nie masz racji. Nie można udawać, że pada jak na ciebie plują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

Zgodzę się z Tobą, te teksty brzmią zbyt sztucznie, żeby mogło być to ot spontanicznie napisane przez kibica.
Co do Wisły to mnie najbardziej w niej wkurzają wymówki, bo nawet jak Wisła zanotuje wpadkę, żenujący mecz, to nie ma wyciąganych wniosków. Po meczu z Vive usłyszeliśmy, że Wisła przegrała bo nie ma Cindricia, ale Wisła nic nie grała. Każda wymówka jest dobra, a na koniec i tak można stanąć i powiedzieć, że to był fajny sezon, a no nie był. Po co zawodnicy mają się starać, skoro jeśli zagrają słaby mecz to i tak coś się wymyśli. Nie przypominam sobie od dawna, żeby Zawodnicy Płocka przeprosili np kibiców za słabszą grę (np po meczu z Zabrzem), tylko jest odwracanie kota ogonem, bo zmęczenie, bo 2 mecze w tygodniu. Tak wygląda gra w klubie grającym w LM. Komuś się nie podoba to niech idzie do 1 ligi, tam nie jest aż tak męcząco...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ColdPress

Rozbawiliście tym komentarzami, i to co ciekawe z Kielc. Zależy wam, żeby Wisła sięgnęła dna, można tak wywnioskować. Popsuć atmosferę w Płocku, a nich się kłócą i olewają klub, potrzymać stronę niezadowolonej grupy osób - celowo nie pisze kibiców , bo wiadomo, że kibic jest na dobre i złe z ZESPOŁEM i ZAWODNIKAMI - aby skłócić płockie środowisko. Nie mam nic wspólnego z klubowym marketingiem, mam to w nosie. Ja oceniam to co widzę. I zapewniam was, że nie wszyscy kibice myślą tak samo negatywnie o drużynie jak garstka osób, które kupiły karnet i im się nie podoba, że uczniowie dostają bilet za 1 zł. I co z tego? Szkoda wam, że klub zabiega o większą liczbę na trybunach?? Nie piszę tu, żebyście dopingowali na każdym meczu, utrzymujcie się w tym swoim postanowieniu, że na przekór nie będziecie wspierać Wiślaków, i kto na tym straci ? odpowiedź brzmi WSZYSCY w Płocku !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.