Wątek dotyczący artykułu

Kryzys Golden State Warriors trwa w najlepsze. Trener nie ma złudzeń. "Sen się skończył"

Trzy porażki z rzędu zanotowali koszykarze Golden State Warriors. Trener mistrzów NBA musi zmagać się z największym kryzysem od wielu lat.

przeczytaj cały artykuł


Katon el Gordo

Stephen Curry to bez wątpienia kluczowy zawodnik zespołu. Pamiętajmy jednak, że w każdym z 4 ostatnich sezonów przydarzała mu się kontuzja (lub kilka), które eliminowały go z gry czasem nawet w fazie play-off. Dobry trener mistrzowskiego zespołu musi umieć poradzić sobie z takimi absencjami. Jednak moim zdaniem rola trenera Steva Kerra w drużynie GSW jest trochę wyolbrzymiana. Nie mówię, że to zły trener - owszem dobry. Ale tak się składa, że w ostatnich tłustych latach Warriorsów, trener Kerr sporą część sezonu zasadniczego (a czasem nawet play-off) ze względów zdrowotnych spędzał na zwolnieniach lekarskich. Codzienną żmudną, czarną robotę wykonywali jego asystenci a on wracał niejednokrotnie dopiero w fazie zaawansowanych play-off zbierając wisienkę z tortu. Jeśli dobrze pamiętam, to w rekordowych 73 zwycięstwach w sezonie jego udział jest poniżej 50 %.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Katon el Gordo

Właściciel zdecyduje się zapłacić jeszcze większy podatek od luksusu i Durant zostanie w GSW... A jeśli nie, to zostanie na zachodzie - LAL ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.