Wątek dotyczący artykułu

Uważa, że musiał zaryzykować. Nowy zawodnik GKM-u opowiedział o kulisach zmiany klubu (wywiad)

MRGARDEN GKM Grudziądz w przyszłym sezonie chce powalczyć o fazę play-off. Duże znaczenie może mieć wzmocniona formacja juniorska. Marcin Turowski twierdzi, że musiał zaryzykować i podjąć decyzję o startach w najwyższej klasie rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł


sympatyk żu-żla

Życzę powodzenia GKM walce o ,,PO,,ale wątpię aby to coś doszło do skutku. Myślę że Leszno,Wrocław ,Częstochowa ,Gorzów Zielonka z ligi nie wyleci lecz między tymi klubami rozegra się walka o ..PO,,Jeszcze Toruń może zamieszać.Marcinowi życzę powodzenia w kolejnym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grudziądzanin z Londynu

Gorzòw w Play off.? Raczej walka o utrzymanie. Tak naprawdę tam jest tylko Zmarźlik i KK a reszta to wielka niewiadoma. No może jeszcze juniorka. Częstochowa lepsza od GKM czy Torunia nie sądzę. Częstochowa zawdzięcza swój występ w play off tylko dzięki galaktycznej postawie Fredki na początku sezonu. Wymiana Musielaka na Przedpełskiego to się dopiero okaże w sezonie co ona dała. Zielonka? Tam z każdym dniem ten balon jest bardziej napompowany i począrek sezonu może okazać się wielkim booooom. Czuje i to bardzo że z wielkich planów wyjdą nici. Jeśli Jack Holder utrzyma formę z minionego sezonu to Toruń może się okazać bardzo wyrównany i mocny skład. GKM zbudował skąd najmocniejszy w historii a czy to wystarczy to się okaże. Unia i Sparta na 90% w PO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.