Wątek dotyczący artykułu

To cud, że żyje. Wypadek Sophii Floersch pokazuje jak wiele zmieniło się w motorsporcie

Zdaniem wielu ekspertów, wypadek Sophii Floersch był groźniejszy od tego, jaki w 2007 roku przeżył Robert Kubica. Niemka złamała w Makau kręgosłup, ale rdzeń jest cały i powinna wrócić do ścigania. W kategoriach cudu można mówić o tym, że żyje.

przeczytaj cały artykuł


wesly

Od kiedy ludzie wymyślili samochody już było wiadomo że to zabawki dla facetów, tak jak samolot, rakieta, pociąg, wszelakiej maści okręty, sporty ekstremalne jak żużel, a nawet wojna, kobieta zawsze była dodatkiem do pilota(stewardesa), kapitana okretu(personel pokładowy), maszynisty(konduktorka), kierowcy autokaru(przewodniczka ), żużlowca (podprowadzajace), czy żołnierza (sanitariuszka).
Kobieta nie ma tego czegoś, przewidywania i myślenia o kilku następujących po sobie sytuacjach do przodu. Niestety to jest przykre, może szowinistyczne, ale prawdziwe. Wystarczy popatrzeć na nasze drogi i kobiety za kierownicą. Tak jest stworzony świat i nawet Niemcy (może bardziej Niemki) tego nie zmienią! Kobitka miała wyjątkowe szczęście, niech się lepiej zajmuje domem i rodziną, bo tu jest najlepsza a facet jest do niej dodatkiem. Amen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wojciech Jędrzejek

Komentarze (wesly i podobnych) godne wahabitów z Arabii Saudyjskiej - o roli kobiet w życiu.

I cechuje je kompletny brak znajomości wyścigów samochodowych i motocyklowych, gdzie każdy kierowca bez wyjątku zalicza w swojej karierze kilka wylotów z toru czy z trasy rajdowej. Wylatywali Lauda (ten w dodatku palił się), Prost, Schumacher, Hamilton, Voettel, Kubica czy też Loebb (rajdy samochodowe). Dla pewnej części facetów były to śmiertelne wypadki jak dla Senny.

Z torów zatem wylatywali mistrzowie, to i ta dziewczyna (i to z tych co "gniotsa, nie łamiotsa") nie wyleci ? A to na wirażu, to oponka trzaśnie, to skrzydełka dociskowe się uszkodzą (na skutek kontaktu z innymi pojazdami) czy też na skutek błędów projektowych (jak fruwające mercedesy w najwyższej klasie wyścigowej na 24 h Le Mans).

"wesly" - chłopie masz kompleks małego członka ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.