Wątek dotyczący artykułu

Marcin Gortat: Początek sezonu miałem katastrofalny

Jedyny Polak w NBA odzyskał miejsce w składzie Los Angeles Clippers. Marcin Gortat znów jest ważnym ogniwem zespołu z Kalifornii.

przeczytaj cały artykuł

Katon el Gordo

Początek sezonu w wykonaniu Gortata był katastrofalny, bo "...w pierwszych ośmiu meczach notował średnio 3.6 "oczek" na mecz". Dziś w nocy w meczu z będącą w ogonie wschodu Atlantą zdobył 5 pkt - zaiste ZWYŻKA FORMY I ZNACZĄCA POPRAWA... Niestety - kryzys trwa. Dobrze dla niego, że chociaż do startowej piątki wrócił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSSG1947-Koto

Nie jest tak źle. ;) Względnie mogłoby być tych punktów 3-5 więcej ale patrz na to że Marcin dał 4 asysty. A taki Bradley niby rozgrywający dał tych asyst 0 xD

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
radek_w

Ja juz nawet nie probuje szukac sensu w tych 'artykulach'. Pamietaj, ze mamy do czynienia z 'redakcja' (uzywam tego gornolotnego okreslenia z braku innego), ktora.. nie oglada meczow (!) tylko przepisuje hajlajtsy, nieudolnie tlumaczac przy tym z angielskiego. OK, ja rozumiem, ze w PL jest trudniej, bo roznica czasu, roznica walut, itd. ale WP moglaby im kupic jeden pelen League Pass i zaplacic jednej osobie nocna zmiane, zeby wiedzieli chociaz, o czym pisza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Defibrylator

Sporo punktów wpadło po zasłonach i akcjach wypracowanych przed Marcina i widać to wystarczy jeśli ma się w zespole skutecznych strzelców. Dziwi natomiast ten brak skuteczności w rzutach spod samego kosza po minięciu zawodnika, przydałby się indywidualny trening w tym zakresie bo te 12 pkt w meczu jest w stanie spokojnie zdobyć.

| Odpowiedz
blokuj
Katon el Gordo

Pełna zgoda. W zasłonach zawsze był dobry, a nawet bardzo dobry. Raczej pretensje można mieć do kolegów z różnych zespołów w których grał, że nie w pełni je wykorzystywali. Ale problem ze skutecznością (zarówno spod samego kosza jak i na półdystansie) miał zawsze. Nie wiem czy u 34/35 letniego zawodnika z takim stażem indywidualny trening coś mógłby jeszcze wnieść.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.