Wątek dotyczący artykułu

Nie będzie już Wieży Babel w Tarnowie. Odejście Duńczyków końcem pewnej epoki

Drużyna Unii Tarnów po spadku z PGE Ekstraligi przeszła małą rewolucję kadrową. Z poprzedniego składu zostali tylko Artur Mroczka i Wiktor Kułakow. Do zespołu wracają jednak starzy znajomi wśród, których tylko Daniel Kaczmarek będzie "świeżakiem".

przeczytaj cały artykuł


Kacperek

Bardzo mi się podoba skład Unii , jest to drużyna prawdziwa , polska może nie najsilniejsza ale dla kibiców liczy się walka na torze , mecze na styku i jak mogą " swoich " dopingować jeżeli już nie wychowanków to przynajmniej Polaków a dwóch " obcokrajowców " w dobie unijnej już nikogo nie dziwi . Poza tym Unia na swoim torze może sprawić jeszcze dużo niespodzianek i na to liczę gdyż od dawna ( bez względu na prezesów ) lubię tę drużynę , jest charakterna i walczy z przytupem a to się liczy , no i w odróżnieniu od niektórych drużyn potrafi wygrać na wyjazdach a to jest duża " wartość dodana " .Do tego jak Czaja i Mroczka się " ogarną " dostaną na czas swoje pieniądze za punkty to i wynik przyjdzie sam . Pozdrawiam całą drużynę Unii Tarnów . P.S. Macie bardzo fajny stadion ( trochę starszawy ) ale za to można na nim oglądać zawody " po ludzku " nikt nikogo nie " trzyma za mordę " ludzie są blisko siebie można sobie zapalić i wypić piwko i w ogóle jest O.K nie tak jak w Łodzi gdzie gdzie jest więcej prywatnych psów na usługach Wicia i gonią z papieroskiem czy sprzedają coca-colę w bandyckich cenach tylko od nich kupioną możesz pić a inne zabierają i dlatego NIGDY ! ! ! nie pójdę na Orła , wolę już się do was przejechać i obejrzeć meczyk jak kibic a nie na sztywno jak klienci wicia .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łódź

Swoimi wypocinami okazałeś się kłamcą , który nie był na stadionie w Łodzi. Byłem kilka razy z własnym napojem i paliłem papierosy na stadionie ( poza trybuną ) i nikt mi nic nie powiedział, ale fakt że popielniczek niema żadnych. Rozumiem że lubisz pisać bajki na dobranoc , dlatego lubisz Andersena

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.