Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Portugalia - Polska: Arkadiusz Milik ratuje remis i twarz reprezentacji

Trener Jerzy Brzęczek całuje głowę Arkadiusza Milika, bo ten ratuje twarz reprezentacji Polski. Remis 1:1 z Portugalią daje naszej drużynie rozstawienie w losowaniu grup eliminacji Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł


Przemysław Kupczyk

Przy całym szacunku dla Jurka Brzęczka ,ale powinien zrezygnować z prowadzenia kadry ,a PZPN zaproponować prowadzenie jej komuś z większym doświadczeniem i umiejętnościami .Reprezentacja to za wysokie progi dla niego ...oczywiście mogę się mylić … ale nie...raczej nie ma szans by pod jego wodzą ta kadra grała na jakimś przyzwoitym poziomie..bo nie chodzi o to ,że nie wygrywa, ale w jakim stylu gra .. a gra w chodzonego, brak jej agresji , polotu i przysłowiowego " gryzienia trawy "...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sandu Ciorba

Nie chłopie ty się nie mylisz! Brzęczek to katastrofa i pociągnie nas na dno tam gdzie byliśmy na początku lat 2000 i trochę dalej. Jak Boniek i ekipa szybko nie przejrzą na oczy to kolejne sukcesy będą oglądać dopiero nasi synowi , córki a można nawet wnukowie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.