Wątek dotyczący artykułu

Będzie wielki protest kibiców w Niemczech. 45 minut ciszy podczas meczów

Zorganizowane grupy kibiców wszystkich klubów Bundesligi zapowiedziały bojkot meczów 13. kolejki. W trakcie pierwszych połów spotkań na trybunach nie będzie dopingu.

przeczytaj cały artykuł

Olo77

? Skoro obecnie przez cały sezon gra każdy z każdym 2 razy i zajmuje to również środy ... to zgodnie z wszelkimi wy;liczeniami matematycznymi Bndesliga musi zmniejszyć ilość zespołów bo nie będą mieli kiedy grać. i jak rozumiem kibice Bundesligi również nie chcą grać w Lidze mistrzów czy Lidze europy bo to też w tygodniu się rozgrywa ... cóż gratuluję pomysłu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olo77

hm oglądam od kilku lat i jakoś mi się wydaje że kolejki w środku tygodnia są od dłuższego czasu... nie przypominam sobie zmian w BL odnośnie ilości drużyn, a tym by skutkowało dodanie meczy w środku tygodnia. Ale cóż pamięć może już nie ta.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poot

Cześć. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "mi się wydaje że kolejki w środku tygodnia są od dłuższego czasu". Owszem są ale z uwagi na "przepełniony kalendarz". Mecze te nia są "na stałe". Dla informacji w zeszlym sezonie grano z 34 "kolejek" tylko dwa razy wtorek/środa.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.