Wątek dotyczący artykułu

Holder bardziej plastyczny od Jensena. Liczby nie przekonują Frątczaka. Nie żałuje odejścia Duńczyka

Przed sezonem 2018 Get Well wybierał pomiędzy Chrisem Holderem a Michaelem Jepsenem Jensenen. Postawił na Australijczyka, a zdecydowanie lepszy sezon zaliczył Duńczyk. Jacek Frątczak broni jednak wyboru, którego dokonali torunianie.

przeczytaj cały artykuł

suszymy ząbki Panowie

Hmmm...
Ciekawe co Chris pokaże w przyszłym sezonie. Chciałbym żeby od początku jeździł jak w końcówce na Motoarenie. On, kurcze nie boi się wjechać w niespełna metrową szparę między płotem a innym Riderem. Tego też nauczył Jacka. I tym też różnił się zawsze od Pawełka, który w takich chwilach gaz zamykał.
Mówcie o nim co chcecie. Wnerwiajcie się na niego jak chcecie - ja też się często na niego wnerwiałem - ale, choroba, mam sentyment do chłopaka!
Fakt, pogubił się trochę życiowo, po ciosach jakie dostał. Tyle, że po takich gongach to niejeden z nas by już prawie alkoholikiem przegranym został. A ten facet życie swoje z rogi trzyma. I ja mu w tym jego wyboistym rodeo życzę z głębi serca jak najlepiej. On walczy. Paradoksalnie pomoc młodszemu bratu i jemu pomaga.
A w przyszłym sezonie cała Motoarena będzie mu brawo bić i na całe gardło jego nazwisko skandować, nagradzając tym za piękne szarże i ważne zwycięstwa. Tak będzie! Ja w to wierzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bawarczyk

Obys mial racje !
Jest jeszcze jeden warunek - musi miec na czym jechac. Powinien korzystac z uslug innych tunerow, a nie tylko od Johnsy'ego (Peter Johns).
Do Cierpic z Motoareny jest przeciez tylko 16 km. (R.Kowalski)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.