Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

-f-iolka

inspiracja było zdjęcie pani Ireny z Memoriału Janusza Kusocińskiego z Bydgoszczy z 1976, bez trudu odnajdziecie je w necie. Reszta to "kwas", "zakwas" i "wyostrzanie ostrego dla potomności". Wyszło karykaturalnie, nie zdziwiłabym się, gdyby na prośbę najbliższych, ten sportowy maszkaron trafił do poprawki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Raczej dociekliwości....google...grafika. Ta płaskorzeźba jest koszmarna dlatego, że chociaż pani Irena miała bardzo "charakterystyczną" urodę, zawsze bardzo dbała o swój wygląd. Była bardzo elegancką kobietą.
Nie trafiłam na tak przejaskrawiony wizerunek pani Ireny, Nawet gdy trafiasz na zdjęcia tuż za metą, tuż po ogromnym wysiłku...
A przy okazji trafiłam na zdjęci, które mnie zachwyciło....wrzucę w kokpit.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Jest tak wielką postacią sportu, że nie śmiałabym mówić, że jest moją idolką, że jestem Jej fanką. Z szacunku. Relacja idol-fan wydaje się być w tym przypadku zbyt trywialna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-f-iolka

Jestem Isiofanką, moją idolką jest Justyna Kowalczyk a panią Irenę Szewińską podziwiam i darzę szacunkiem. Ja w tym sprzeczności nie widzę, ty pewnie też, ale nie przepuszczasz okazji do malutkiego zamącenia. Tylko nie usuwaj,swoim zwyczajem, komentarza na który odpowiadam.:)
Znowu muszę edytować...jak zwykle Stanzuk....to jakaś dziwna maniera z tym usuwaniem komentarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.