Wątek dotyczący artykułu

Gerard Pique ukarany przez sąd. Musi zapłacić grzywnę

Gerard Pique nie uniknął wysokiej grzywny. Za jazdę bez ważnego prawa jazdy, wychowanek Barcelony otrzymał karę 48 tysięcy euro.

przeczytaj cały artykuł


grolo

Pique powinien być ukarany znacznie bardziej. Za to, co zrobił z Pucharem Davisa. 118 lat historii i świetnej tradycji , a teraz w jego rękach bedzie to turnieik towarzyski dla zawodników drugiego planu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
da-r-ko

Już przesądzasz? Może poczekajmy z opinią do pierwszego turnieju i wtedy ocenimy. A obecna formuła była dobra, skoro najlepsi nie chcieli grać ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Najlepsi oszczędzali się na wczesnych etapach. Na tych wyższych, gdzie gra szła o dużą stawkę wchodzili do gry i dawali z siebie wszystko, łącznie z grą w debla. A to są ciężkie mecze, wielogodzinne , emocjonalnie wyczerpujące. W formule Best od 5 (czyli do trzech wygranych setów) Są dłuższe
Czy rzeczywiście niewiele grali? Federer w Davis Cup zagrał 70 meczów. Siedemdziesiąt, singlowych i deblowych. Z czego 52 wygrał - to świetna statystyka. Wawrinka zagrał ponad 50. W 2014 Federer z Wawrinką zagrali w każdym etapie od 1.rundy Grupy Swiatowej. W ćwierćfinale i w finale oprócz meczów singlowych wzięli też na siebie ciężar gry w debla - i wywalczyli Puchar Davisa, po raz pierwszy w historii Szwajcarii. Spełnili swoje marzenia i swój obowiązek. Ale więcej już w PD ich nie zobaczymy, Roger już to zapowiedział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.