Wątek dotyczący artykułu

2. Liga Żużlowa zmierza w niebezpiecznym kierunku. W powietrzu pieniądze jak na zapleczu PGE Ekstraligi

2. Liga Żużlowa zaczyna powoli dorównywać finansowo klubom z bezpośredniego zaplecza PGE Ekstraligi. Pokazał to dobitnie niedawny okres transferowy. W powietrzu latały naprawdę duże pieniądze.

przeczytaj cały artykuł

Nίghtmare

pytanie zostało zadane ać hynek redaktur pośredni otpowiedzi nie dał bo widzem sze o finansah pojencia nie ma i lepiej by wujka sramonka z gnizna alibo kibla stalowego -1 z rzeszufka co to siem ekscytujom finansami klubuf hoć znafcami s tematu tego tesz nie som
a możeć tsza i dla ligi nice wprowadzić SA ... pot kontrolom wszystko dzierżyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Oli-34

A ty co taki zdziwiony? Przemysław to król multikont na SF, aktualnie znowu pogoniony hehhe udowodniono kilkanaście multi więc jedno w tą czy w tamtą żadna różnica hehhe nawet u siebie wali z multi jak już nie ma z kim pisać. Taki jest hahahha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Nίghtmare

toć ci co majom wiedzieć to wiedzom sze ja pośredni pszetszkolak - muchomorek i sze -nihgta- nie znosze wiec siem nie obawiam niczego hoć kibole s trolunia kturyh pogronżam logikom dyskusyjnom majom swoje wtyki i ras mnie nawet bana załatwili aleć mnie zdzierrzyć nie mogom wiec taktykem zmienili i na kontah swoih ... mnie poblokowali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

A nie mówiłem.Wracam z kina bo nie jak norki cały dzień na forum jeden tekst i minus. A potem płacz co z tymi SF ? Normalne posty wylatują? Na marginesie machina nie pisma,czy telefon została ruszona.Polecam miłośnikom muzy film Bohemian Rapsody.Was Norki pozdrawiam . Czas kończyć romantyczny wieczór.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.