Wątek dotyczący artykułu

Hynek pyta, Ogonowski odpowiada. Wilki na kontrze. Wkrótce przebiją Stal, ale PGE Ekstraliga za pięć lat to abstrakcja

PGE Ekstraliga dla Wilków Krosno? - Dla mnie to żużlowe science-fiction - mówi Ogonowski. - Pod kątem marketingowym już biją na głowę swojego rywala zza miedzy - Stal Rzeszów. A przecież dopiero zaczynają i są ligę niżej - dodaje Hynek.

przeczytaj cały artykuł

fan Lwów

Masz rację, mam wrażenie, jakby niektórym działa się krzywda, że skromny od lat klub
będzie miał lepsze dni. Przykład Polonii Piła pokazuje, że przy odpowiednim sponsorze można sięgać nawet po mistrza kraju. Ja się bardzo cieszę, że w końcu kibice w Krośnie zobaczą lepszy żużel. Powodzenia, będę Wam po cichu kibicował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

Brawo Ty .
Tylko żeby się nie okazało, że Wasza tęsknota za żużlem będzie szybsza i znacznie większa, czego NIE życzę .
Zgłoś się do władz to zrobisz porządek i wszędzie będzie cacy . Twoja wieczna krytyka i niezadowolenie będzie przekute wtedy w czyn dla dobra ogòłu . :-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.