Wątek dotyczący artykułu

Hynek pyta, Ogonowski odpowiada. Wilki na kontrze. Wkrótce przebiją Stal, ale PGE Ekstraliga za pięć lat to abstrakcja

PGE Ekstraliga dla Wilków Krosno? - Dla mnie to żużlowe science-fiction - mówi Ogonowski. - Pod kątem marketingowym już biją na głowę swojego rywala zza miedzy - Stal Rzeszów. A przecież dopiero zaczynają i są ligę niżej - dodaje Hynek.

przeczytaj cały artykuł

Danek Zajdel

P. Ogonowski ma muchy w nosie jak słyszy nazwę Wilki Krosno, nie jest w smak co sie wokół klubu dobrego dzieje, ojjj kolego na kilometr czuć zapach dawnego ksm-u, nie smak i lekka zazdrość, czyżby nikt nie zaprosił do współpracy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Ogonowski

Skąd takie wnioski jeśli mogę spytać? Kompletnie się z tym co Pan napisał nie zgadzam. Trzymam kciuki za Wilki, uważam, że zbudowały dobry zespół, a wizerunkowo (co zresztą zaznaczyłem w tekście) wygląda to bardzo obiecująco. A że plan z PGE Ekstraligą brzmi dla mnie jak science fiction? Po prostu realnie staram się oceniać możliwości tego ośrodka. Na pewno nie krytykuję - to jest moje subiektywne odczucie. Być może jestem w błędzie. Już kiedyś napisałem, że czas ocenę tego planu przyjdzie za kilka lat. Wtedy będę albo chwalił albo krytykował. Natomiast jeśli chodzi o KSM - już jakiś czas temu pisałem, że zmiana klubu w Krośnie była potrzebna przynajmniej od dwóch i zdania nie zmieniłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
neomis

Znam zawód dziennikarza, więc proszę starajcie się być bardziej kreatywni. Wiem, że czasem brakuje tematu, a trzeba coś wrzucić, bo przecież na takich portalach chodzi o wyświetlenia i kasę od reklamodawców. Wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że ten kto stoi w miejscu, ten się cofa. I niestety epatowanie odgrzewanymi kotletami prowadzi do odruchu wymiotnego. Jak już musicie rekapitulować okres transferowy, to nie róbcie tego w takiej formie. To jest mniej więcej takie dziennikarstwo, jakie uprawiali w Bravo Sport 20 lat temu. Każdy ma swoje domysły, ja domyślam się, że ciężko coś sensownego napisać, kiedy nic się nie dzieje. Nie jestem fanem Hey, ale ta piosenka mi pasuje do pańskiego fachu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
lamotte picquet

Boże.... Proponuję poprawić znaki interpunkcyjne chociaż w poniższym poście. Zgadzam się z kibicami poniżej, czarny PR Stali zrobiliście Wy, redaktorzy SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.