Wątek dotyczący artykułu

Problemy Stoczni Szczecin: kontrowersyjny wpis Sławomira Nitrasa. "Skrajna niekompetencja PiS"

Gigantyczne problemy Stoczni Szczecin to wina polityków Prawa i Sprawiedliwości - tak sugeruje poseł Platformy Obywatelskiej, Sławomir Nitras. "Wstyd na całą Europę miastu przynieśliście" - napisał na Twitterze.

przeczytaj cały artykuł


Ecola

Od początku było wiadomo, że PiS zniszczy siatkówkę. Zaczął od Trefla Gdańsk. To Lotos wycofał się z umowy. Dobrze, że udało się dzięki kibicom uratować zeszły sezon i cały zespół. Potem Orlen zamierzał zrezygnować ze sponsorowania reprezentacji, ale ta, jak na złość, zdobyła mistrzostwo świata, więc został, bo mógł stracić wizerunkowo. Teraz wypiął się na Stocznię, bo panowie z PiS uznali, że zarobią więcej na Kubicy i tam poszło 100 milionów. Dodajmy do tego wciśnięcie do PZPS Obatela i mamy gotowy plan kompletnego rozwalenia polskiej siatkówki. Jestem pewna, że niedługo PGE wycofa się z Bełchatowa. Po prostu siatkówka to dla tych ludzi za trudny sport do ogarnięcia móżdżkami, które są w stanie zrozumieć tylko takie dyscypliny jak walenie się po mordach w ringu, jeżdżenie w kółko samochodem po torze albo na motocyklach po żużlu. Jak czegoś nie rozumieją, to to niszczą. Ot, taka mentalność mieszkańców jaskiń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
wielkopolska.unia.l.

Uwierz w magię mugolu jest lepiej tylko za duzo oglądasz TVN ,tam mówią że naziole biegają po polskich lasach itd;twoja PO zamykała kopalnie stocznie sprzedawali wszystko w obce łapy za grosze 8 lat rozkradania Polski naprawić tego nie da się w dwa lata,najlepsza był strona dla bezdomnych za 160 ml ,a jak tam przyjaciele z baru sowa zyją jeszcze ,bieńkowska mówiła że wstyd zarabiać 5 tys ,że Polska to iluzja ,taka była polska za PO ,poco nam lotnisko jak jest w Berlinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lammergeyer2

Nie lubię polityki na SPORTOWYCHfaktach ale nie mogę się powstrzymać: (1) 5 tysięcy Bieńkowskiej to ogromna kasa w porównaniu z miską ryżu Morawieckiego, (2) rozumiem, że naprawą Polski zajęli się teraz Chrzanowski z Glapińskim? Oj czarno to widzę...
A jeśli chodzi o Stocznię to żal wielki - niekompetencja działaczy spowodowała, że zamiast kolejnego mocnego zespołu w Pluslidze mamy wielką kompromitację, która pójdzie w świat. Obwinianie PISu czy PO nic tu nie zmieni - winni są działacze klubu, którzy nie podołali. Ciekawe, że w Resovii, gdzie problemów organizacyjnych nie było, Prezes podał się do dymisji (z powodów tylko sportowych) a w Stoczni, gdzie wszystko się wali, prezesi trzymają się stołków i jeszcze udzielają wywiadów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jarodnb orzel

Dyskredytujesz inne sporty,twierdząc,że ktoś nie rozumie siatkówki?Równie dobrze można napisać,że twój mózdzek nie potrafi zrozumieć F1 czy Żużla ,bo woli "bicie łapą piłeczkę przez siatkę".
Ja jednak tak nie napisze,bo każdy sport ma swoją wartość,a prawda jest bardzo prosta;Siatkówka nie generuję takich przychodów i nie ma tylu fanów na co dzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.