Wątek dotyczący artykułu

Zawodnicy wierzą Stali, mimo że ma problem z płaceniem. Młody Szwed nie ma obaw

Wiele mówi się o różnych problemach, które co rusz napotyka Stal Rzeszów. Nielojalni ludzie, zagubione faktury i mnóstwo innych rzeczy. Część zawodników nie przywiązuje jednak do tego większej wagi i chce jeździć dla klubu z Podkarpacia.

przeczytaj cały artykuł

stal rzeszów na zawsze

Zazdrość i nienawiść Polaka nie zna granic.
Stal nie przegrała żadnego meczy w 2 lidze.
Jazda jest ich pracą i zarazem ich dochodem finansowym.
W Stali ponoć nie płacą a zawodnicy i tak tam jeżdżą?
Jak to możliwe?
Durny polaczku zadaj sobie pytanie czy gdyby tobie w pracy nie płacili też byś nadal do pracy chodził i udawał że wszystko jest ok?
Ktoś zdrowy na umyśle odszedł by jak najszybciej.
Ale nie pierd.lony Polak zawsze szuka sensacji.
Nikt tak nikomu koło dupy nie narobi jak Polak Polakowi.
Co za ku.wa naród

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROBSON82

Durny polaczku? A Ty kim jestes ukrainiec? Jak sie nie podoba w Polsce to wypier... z niej i sprawa zalatwiona. Gadanie ze by nie jeździli. W starym klubie w Częstochowie tez jeździli i co? Do dzis maja nie zaplacone i tak jest z nie jedynym klubie do dzis wiec skoncz swoje żale na temat jak Ty to napisales pirdolonym Polaku . Nikt Stali nie zazdrosci wygranej drugiel ligi. Wygrala zasłużenie ale wszyscy widza co sie dzieje i moze wszystko prawdą nie jest ale część wiadomosci na pewno sie zgadzaja z stanem faktycznym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baciar Rzeszów

No właśnie...
Trzeba jeszcze umieć czytać ze zrozumieniem .
Mam takie wrażenie że kolega pisząc o tzw. Polaczku.... miał na myśli takich jak Ty.....(Nie byli ,nie widzieli nie słyszeli ale mają najwięcej do powiedzenia )
Ps , byłeś kiedyś na Ukrainie.....?bo tak chętnie używa się takiego stwierdzenia że Rzeszow to Ukraina.
Lub chociaż w Rzeszowie...
Bo ja byłem we Lwowie, pięknym mieście i miałem wrażenie że nadal jestem w Polsce gdzieś w Krakowie na starówce ....Ale Ty tego nie zrozumiesz ,zbyt skomplikowane będzie to dla Ciebie, skoro łatwiejszego tekstu nie jesteś w stanie pojąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ROBSON82

Wiesz co Trolu z Rzeszowa nawe nie bede dyskutowal z Toba. Wiem jak jest na Ukrainie bo jezdzilem tam i mi nie musisz tlumaczyc. Polaczkiem to mozesz nazywac siebie i swoich kolesiów z Rzeszowa. A jak ci sie ta Ukraina tak podoba to zawsze mozesz tam zamieszkac . Żegnam!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Xing Zao Chan

4 miesiące w roku pracuję na Ukrainie i będąc tam nigdy nie miałem wrażenia ,że jestem w Polsce szczególnie we Lwowie. Myślisz, że Niemcy jak są we Wrocławiu to dalej czują, że to Niemcy....brrrr nic dobrego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
WilQu

To jak wytłumaczysz te zaległości? To że nie wypłacił grubej kasy wdowie, że tu jakieś zaległe 5 tysięcy za samochód? Myślę że kasa na zawodników typu Greg czy Baran poszła najpierw bo oni tam wszyscy siedzą by robić pieniądze, ręka rękę myje więc nie ma sie co dziwić, że oni nie narzekają. Inni żużlowcy pokroju Porsinga czy Mazura byli tylko pionkami którzy jeździli bo jeździli ale nie brali udziały w przekrętach. Naprawdę nie jest mi nawet szkoda tego Anderssona bo patrząc na tą całą szopkę pod tytułem "Stal Nawrockiego" śmiem twierdzić że te problemy nie znikną i oby biedny młody szwed za rok nie pucował się że ten wisi mu hajs skoro teraz jest taki pewny. Cóż, głupota nie boli i skoro nabija innych na śpiewkę że przecież jeździ tu Greg to hajs musi być no to powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.